Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Álláshirdetésben láttam hogy...

Álláshirdetésben láttam hogy feltétel a "nem megosztó személyiség". Ilyen ember van?

Figyelt kérdés
Ez mit is jelent pontosan? Ennek szerintem nem sok ember felel meg az biztos. Vagy én látom rosszul?
2017. ápr. 7. 12:02
1 2
 11/14 Fatal_3rror_ ***** válasza:
100%

Szerintem itt elsősorban a kirívó szélsőségekre gondolnak, külső, nemi hovatartozás, politikai, vallási nézet és nem arra hogy mennyire kedvelnek vagy nem kedvelnek, az úgyis idő közben derül ki.


De mondjuk valaki nyíltan fasiszta nézeteket vall, akkor az a legtöbb ember számára alapból elítélendő lesz és negatívan tünteti fel a céget.

2017. ápr. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
11: Akkor ezek szerint többek között azt is jelenti, hogy melegek ne jelentkezzenek. Bármelyik oldalról is nézzük, valamennyire mindenképp diszkriminatívnak tűnik.
2017. ápr. 8. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Jajjj, ez egy fölösleges bullshit, gondolom rövid volt a hirdetés szövege és beleírtak még valamit. Ha ez diszkriminatív, akkor az is az, hogy legyen jó csapatjátékos?


Nem megosztó személyiség = ne legyél idióta az emberekkel. Ennyi. Ha csak ezen az egy ponton rugózol, akkor nyugodtan jelentkezz.

2017. ápr. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Én, hála Istennek a megszorzó személyiségek közé tartozom. Egy egyfős csapatot -kapaszkodj meg- csupán jelenlétemmel a duplájára tudok növelni! Ha az az egyfős csapat egy nőből áll, akkor akár háromszorosára is, idővel :D


Látom, fiatal vagy még, kevés munkatapasztalattal.


Ált. azokat az embereket szokták megosztónak nevezni, akikben -most csak a hatást nézem, nem a szándékot-, megvan az az az általában fel nem ismert hajlam, hogy ellentmondjon, a csoport/főnök ellen foglaljon állást. Aki az elvártakkal szemben foglal állást, bomlaszt, megakasztja a folyamatokat, nem tud úgymond beilleszkedni, igyekszik a rendszert a saját képére formálni.


Az előző hozzászólóknak igaz van abban, h nem lehet mindenkinek tetszeni, de igazából ez indifferens, ha a különbözőség nem meg y csapat/munka rovására.


Úgyhogy összefoglalva: sokunkban megvan az a lehetőség, h megosztók legyünk. De önismerettel ez orvosolható. Csak világosnak kell lennie önmagunk előtt, miért járunk be dolgozni.


R

2017. ápr. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!