Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Felmondási idő utolsó két...

Felmondási idő utolsó két napján minek kel részt venni munkaértekezleten ahol a köv hónap a téma? Nem is érint már!

Figyelt kérdés

Azt magyarázza meg nekem vki mi értelme annak hogy felmondási idejét töltő kollegát a távozás előtti napon berendelnek a szokásos munkaértekezletre? Ugye az értekezlet havi 1x van jó másfél órás és témája kizárólag a köv hónap-beosztás teendők ki mit csinál stb.

Ez nagyon szép és jó na de aki távozik 2 napon belül annak mi a jó francért kell végighallgatni azt hogy mi lesz a köv hónapban? Hiszen ott se lesz már hozzászólni se szólhat mihez is szólna hozzá ha ott se lesz. Őt már nem érinti.

Vagy ez csak az utolsó húzás a főnöktől amivel mutatni akarja hogy de még ő a főnök???

Már csak 1 napig igaz de akkor is ő a főnök hát még utoljára megmutatja-erről szól semmi másról?

Mert a távozó kollega nagyon helyénvalóan el is mondta hogy nem látja értelmét ott ülni + másfél órát és azt hallgatni hogy mi az amiben ő már nem vesz részt. Meg is kapta értekezlet kötelező jönni kell. Hát jött. Fülében fülhallgató zene és szart mindenre. Szóval értelme marha sok volt?


2017. ápr. 13. 21:49
 1/4 anonim válasza:
Jo fej a volt munkatarsad... :-)
2017. ápr. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mert csak szopatni akarta, én egyszer jártam így be is mentem rövidnadrág,strandpapucs a kocsiban éppen volt egy felfújható gumimatrac azt is vittem és így beültem néztek nagyokat mivel ez december elején volt
2017. ápr. 14. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bucsubulit tartanak nekünk 😭
2017. ápr. 14. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

"mert csak szopatni akarta"


Hát annyira nem jött be. Végülis az értekezlet fizetett munkaidőben van kollega meg ott ült és zenét hallgatott fizetett munkaidőben. Hát.... ennél rosszabb sose érje.

Szopatás nem jött össze.

2017. ápr. 14. 08:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!