Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Napi 17 óra munka,5-22 között,...

Napi 17 óra munka,5-22 között, egy nap munka, egy nap szünet, utazást nem fizetik, szabadság nincs, nettó 100 ezerért, ez normális?

Figyelt kérdés

Lentebb láttam egy hasonló kérdést, erről jutott eszembe, hogy a szorult helyzetemet kihasználva engem is megtaláltak ilyen "ajánlattal", van még ennél lejjebb? Azt is mondták, hogy ennél inkább csak több órára lehet számítani ingyen (!), műszak előtt és után pedig az a minimum, hogy kapásból fél órát még rá kell húzni (szintén ingyen), hogy kitakaríts, nyissál-zárjál, kirakd az árut, stb. Az 5-től 22-ig az a nyitvatartás. Én még ilyet nem láttam, hogy az egész nyitvatartást 1 db dolgozó vigye végig. Nem olyan régen még erre minimum 2, de inkább 3 ember volt, műszakváltásban. És jött a slusszpoén, hogy zárvatartás alatt (éjszaka) még lehet egy-két konyhai munka, szintén ingyen. 

De ha a váltótársad, aki a te szabadnapjaidra lenne beosztva, megbetegszik, akkor te maradsz egymást követő napokon is. Na ekkor jön a jó világ: hazamenésre, alvásra a fentiek alapján marad MAXIMUM 4-5 óra.

Mikor mondják azt, hogy jobb, ha ott alszol, haza se mész, bevonulsz, mint egy kolostorba és örülsz a százezrednek?(mert más 80-ért is elmegy, ezt is megkaptam)


2017. ápr. 19. 16:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Én 3 napot dolgozok 12-ben, ezt követően 3 napot vagyok otthon. Ezért kapok havi nettó 160-170-et gyárban. Tuti nem vállalnám be 100-ért...
2017. ápr. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
rabszolgaországban igen orsós ilyen vagy rosszabb jövőt szán a szolgáinak
2017. ápr. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%
Miért nem közmunkásokkal dolgoztat az ilyen ?, 50 ezerért csak úgy füstölne a bót 0-24 ben . XD
2017. ápr. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez robotnak sem való, embernek pláne nem, és még csak nem is törvényes (attól eltekintve sem, hogy a munka törvénykönyve manapság nem a munkavállalót védi). Aki elvállalja, csak magára vethet, mert ennyire mélyre semmilyen élethelyzetben nem éri meg süllyedni, nagyon hamar, visszafordíthatatlanul tönkreteszi a testet és a lelket.
2017. ápr. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem, ez egyáltalán nem normális. Ez kib&szás. Két ember munkája,és csak azért mert a főnök egész egyszerűen lusta leszervezni, hogy jöjjön még valaki, mert akkor még a végén beosztást kellene szerveznie. Akármilyen szorult helyzetben van az ember, ilyet sosem szabad elvállalni. Ezt 80-ért nem fogja neki bevállalni senki, de még 100-ért sem, csak kamuzik, hogy úgy érezd milyen jól jársz ha te 80 helyett 100-at kapsz.

Pofátlanság csúcsa, Magyarország 2017. Miért hagyjuk?

2017. ápr. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Napi 12 óránál többet nem dolgozhatsz

Fel kell jelenteni a g$$$ecibe

2017. ápr. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!