Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mikor törlik el a fizikai munkát?

Mikor törlik el a fizikai munkát?

Figyelt kérdés
Már nagyon elegem van belőle pedig csak 8 hónapja melózok és minden nap fáradtan érek haza.
2017. ápr. 21. 15:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Én irodában dolgozom napi 8 órában, de úgy leszívnak az ügyfelek, hogy sokszor úgy érek haza, mint akit agyonütöttek.
2017. ápr. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
61%
Soha!
2017. ápr. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Soha
2017. ápr. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Én dolgoztam fizikai munkát is, és most szellemi munkát végzek, és nekem elhiheted, mindkettő baromira fárasztó.

Amíg fizikai munkát végeztem (napi 12 óra állva, mászkálva, nehéz ládákat pakolva, stb.) arra vágytam, hogy bárcsak leülhetnék akár csak egy percre is.

Aztán most, hogy napi 12 órában ülnöm kell a számítógép előtt, azért imádkozom bárcsak felállhatnék, mozoghatnék egy picit nélkül, hogy leordibálnák a fejem, hogy üljek vissza dolgozni, de azonnal!! Még vécére sem mehetek anélkül, hogy le ne csesznének érte! :(

Mindkét fajta munka éppen ugyanannyira fárasztó, csak más módon.

Amíg fizikai munkát végeztem, addig állandó izomlázam volt, és munka után otthon döglöttem az ágyon.

Most meg a szellemi munka miatt állandó fejfájásom és szem fájásom van, és fájdalomcsillapítókon élek, és alig várom, hogy akár csak pár percre is kimehessek a szabadba sétálni vagy akármit mozoghassak...

Igazából egyik sem jobb. Csak másképpen rossz.

2017. ápr. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább azt kérdezném mikor törlik el a heti (min) 40 órás munkahetet? Mondjuk legyen 25.
2017. ápr. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!