Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Fizikai munka, de hogy ismerem...

Fizikai munka, de hogy ismerem meg a munkatársakat?

Figyelt kérdés

Felvettek egy fizikai munkára, egy nagyobb komplexumba, főleg kézi anyagmozgatásról lesz szó meg olyan munka amire beosztanak.


Viszont nem ismerek senkit sem, még a főnököt sem hétfőn fogok vele találkozni. Nem is tudom biztosra, hogy ő tudja-e hogy "új" vagyok. A raktárépületeket sem tudom még, hogy mi merre nem vezettek körbe sem.


Elvileg 1 hétig ugye fel lehet mondani bármikor, mert szerződés nélkül vagyok ott, de nem ciki 5 nap alatt otthagyni egy munkahelyet, ha nem olyan mint amilyennek elsőre láttuk az elbeszélésen?



2017. jan. 4. 12:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

1. Majd segítenek, emiatt ne aggódj.

2. Ha mégse jön be, nem ciki otthagyni, próbaidő alatt amúgy is bárki bármikor indoklás nélkül azonnali hatállyal felmondhat. Én is felmondtam nemrég, bár én nem csak azért, mert nem jött be hosszú távra az a munka, hanem mert idő közben jobb ajánlatot is kaptam, szóval volt hova átszerződni.

2017. jan. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ööö... szóval az a helyzet mint minden munkahelyen? Első nap körbevezetnek, beállsz dolgozni, ha nem emlékszel melyik épület hol volt, megkérdezel valakit. A munkatársaid meg a körülötted lévő emberek, beszélgess velük.
2017. jan. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kérdeztem a HR-est, hogy mennyire segítőkészek-türelmesek az újakkal szemben, értem itt a betanulást a környezet megismerést és billegtette a fejét. Az előző ilyen munkahely ahol dolgoztam 3 hétig segítettek betanulni, de ilyenről itt szó sincs. Pedig mikor voltam a megbeszélésen még nem így írták le.
2017. jan. 4. 12:41
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Fognak segíteni, nyugi. Nem azért veszik fel az embereket, hogy kínozzák őket, aztán elmenjenek 2 nap után. A kollégákat majd megismered. A körülötted levőket gyorsabban, a távolabbiakat lassabban, pl. szünetekben, lazább napokon (pl. leltár).
2017. jan. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerződés nélkül egy percet ne dolgozz! Minimum egyszerűsítettbe jelentsen be arra pár napra, míg nem lesz normális szerződésed. Amúgy a munkaszerződésben a felek megállapodhatnak próbaidőben és abban az időszakban te is felmondhatsz bármikor, viszont ők is elküldhetnek különösebb indok nélkül. De legalább rendezve van a tb-d meg az egyéb dolgaid.

Engem egyszer megszívattak egyszer, 3 nap próbamunka, de egy sajtcetlit se írtunk alá, aztán még ki se akart fizetni.

Amúgy első nap odamész, megmondod, hogy új gyerek vagy a placcon, aztán eligazítanak. Eleinte úgyis lesz egy-két dolgozó aki mellett lesz és mindent megmutat.

2017. jan. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!