Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Érdemes fogfájással elmenni...

Érdemes fogfájással elmenni dolgozni? BŐVEBBEN LENT!

Figyelt kérdés
Iszonyatosan fáj a rágófogam,már napok óta.Több,mint 2 hónapja vagyok egy cégnél...
2017. ápr. 24. 01:34
 1/7 anonim válasza:
70%
Szerintem ha annyira fáj hogy nem tudsz aludni erdemes el menni fog orvoshoz. Meg ha el is mesz dolgozni ugyan ugy fajni fog es csak szenvednél(bocsi hogy nem írok mindenhová ékezetet de telefonrol vagyok) :D
2017. ápr. 24. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem.

Ilyenkor még fent vagy ? nem is tudnál fel kelni reggel és elmenni dolgozni.

Ha azt nézem, hogy még csak próbaidős vagy xd, nem fognak örülni azt ugye tudod, ha holnap/ma beteget jelentesz.

2017. ápr. 24. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én iszonyat fogfájással, 2 óra alvással is elmentem dolgozni (nem olyan munkahely, ahol veszélyes lenne egy napnyi nemalvás). Ha nem sofőr vagy például akkor menj el dolgozni, ha fáj akkor otthon is fáj. Nekem a Cataflam nagyon jó volt fogfájásra és kérj időpontot fogorvoshoz minél hamarabb! Ha lehet akkor munkaidőn kívül. Én például délután mentem a fogorvosomhoz így tudtam dolgozni délelőtt, ha délután dolgozol akkor mehetsz délelőtt. Érted :D Jobbulást!
2017. ápr. 24. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem ilyeneket kell írni hajnalban, hanem elmenni az ügyeletre. Jobb ugysem lesz.
2017. ápr. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azért ez nem ilyen egyszerű, én voltam már fogorvosi ügyeleten és mondták, hogy annyit tudnak tenni, hogy kihúzzák a fogat vagy kapok fájdalomcsillapítót (amiért meg fölösleges volt az ügyeletre menni, az itthon is van ) Szóval én azt mondom, hogy gyorsan időpontot kell kérni a fogorvoshoz. Persze lehet , hogy van , ahol van jó ügyelet, de én még nem találkoztam olyannal
2017. ápr. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: És nem azért akarták kihúzni a fogam, mert menthetetlen volt. Utána elmentem a dokimhoz és nagyon szépen felépítette.
2017. ápr. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem éri meg, mert olyankor nagyon ingerlékeny vagyok. Nem szeretnék senkit megbántani... Nem tudom a munkaadó mit szólna hozzá, ha munkaidő alatt vodkával öblögetném a számat.
2019. okt. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!