Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért van ez folyamatosan...

Miért van ez folyamatosan Érdemes elmenni?

Figyelt kérdés

Egyre sűrűbben veszem észre azt hogy egy munkát baromi sokszor raknak fel illetve régebb óta fent van és mikor jelentkezek felhívnak és mind azt mondja hogy még nagyon sokan jönnek utánam..Na igen de ha régóta fent van a hirdetés és ha mindennap mennek sokan interjúra akkor hogy hogy nem vesz fel senkit se?

Kezdem azt gondolni hogy a munkáltatók 90%-a komolytalan és csak válogat mint tyúk a kendermagba..Nem gyári munkákról van szó!


2017. ápr. 25. 14:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Talán azért mert nehéz rendes, megbízható munkást találni. Aki hosszútávra tervez, a többség tappenzezik, meg kilép par honap múlva.
2017. ápr. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

De egy interjúból hogy derül ki hogy valaki nem komolyan keres állást?

Meg nem egy helyen mondtak nekem olyat hogy azt veszik fel aki a legalkalmasabb a posztra,ez mit jelent magyarul?

Az a vicces hogy direkt olyan helyekre adom be ahova nem kell semmilyen végzettség.

2017. ápr. 25. 15:02
 3/12 anonim ***** válasza:
Attól meg hogy nem kell végzettség lehet jelentkeznek olyanok is akiknek van végzettsége vagyis ìgy màr hatranyba szorultal plusz az eddigi munkahelyeidből látszik mennyire vagy megbízható pl én előbb felmentés egy olyat akinek csak két munkahelye volt eddig de ott volt 2-4évet mint egy olyat aki már 5helyen volt pár hónapnyi időre
2017. ápr. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
De ettől.függetlenül ha szükséged van a pénzre akkor érdemes próbálkozni előbb utóbb csak fekvésének valahová
2017. ápr. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Na jó csak kb 3 hete jártam úgy hogy utaztam 1 órát egy interjúra ahova jogsis embert keresett de a telefonba ezt nem mondta el..Szóval gondolhatod hogy feleslegesen nem szeret senki se mászkálni..Plussz ez a majd visszajelzünk dolog is unalmas már..Régóta nem dolgozok sajnos de már a legrosszabb helyekre is jelentkezek többnyire nulla sikerrel..
2017. ápr. 25. 15:29
 6/12 anonim ***** válasza:
Hova valosi vagy?ha szabad tudni
2017. ápr. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Budapesti vagyok és elég sok a kamus hirdetés..Te merre laksz? Ott van rendes munka?
2017. ápr. 25. 15:49
 8/12 anonim ***** válasza:
Bp mellett, Gyàlon van egy pár gyár nem.nehez melot talalni
2017. ápr. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Melót nem nehéz,olyan helyet ahova fel is vesznek nehezebb..Én is most udvaros takarítós munkákra adogatom be mert kell a pénz a jogsit be kell fejezzem valamiből..Előtte gyorsétterembe meg raktárba dolgoztam..Munkakölcsönző céghez érdemes menni szerinted?
2017. ápr. 25. 16:12
 10/12 anonim ***** válasza:
igen érdemes:)
2017. ápr. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!