Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek 22 évesen még...

Szerintetek 22 évesen még lehet pályát változtatni?

Figyelt kérdés

22 éves lány vagyok, az egészségügyben dolgozom(gyógyszertár). Néha elég monotonnak érzem a munkát, és nem igazán élvezem. Ez talán azért is lehet, mert idősebbek a munkatársaim. Az a helyzet,hogy valami kreatívabb munkára vágyok amiben fejlődhetek. Komoly párkapcsolatban élek, és a párommal már nagyon tervezgetjük az összeköltözést. Nem tudom,hogy lehet e rá még esélyem,hogy pályát változtassak.

Volt/van valaki hasonló cipőben? Szívesen elolvasnám a véleményeteket,hogy mit gondoltok erről. Előre is köszönöm a válaszokat.


2017. máj. 3. 15:47
 1/7 anonim ***** válasza:

Attól függ mi számít kreatív melónak, van amibe nem érdemes bele sem kezdeni mert nincs garancia tapasztalat hiányában, hogy alkalmaznak, sok ilyen van, ebben a drága országban hőbörögnek a munkaadók hogy nincs ember, amikor meg van jelentkező elküldik mert nekik tapasztalt kell.

Nyugaton szerencsére nulla rutinnal is felveszik azt akin látják az igyekezetet.

2017. máj. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem simán, csak elöbb legyen meg mit szeretnél, aztán majd valahogy kivitelezed :)
2017. máj. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
én 31 évesen kezdtem el az egyetemet, mert másra vágyok és haladok a célom felé
2017. máj. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Én is pályát szeretnék változtatni, de én idősebb vagyok nálad.
2017. máj. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én másodjára 34 évesen váltottam, a felesegem 36 évesen. Nem biztos, hogy ez volt az utolsó váltásom. Szóval szerintem lehet.
2017. máj. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem 24 évesen vettek fel a nappali egyetemre,előtte szakácsként dolgoztam,de rohadtul megutáltam a vendéglátást.
2017. máj. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én 27 évesen, 2 diplomával indulok szeptemberben a harmadikkal. :) A környezetemben nagyon sokan még a 40-es éveikben is tanultak és változtattak.


Szerintem annyi a lényeg, hogy kiépítsd a stratégiát! Először tisztuljon le, hogy mivel akarsz foglalkozni. Ha ez megvan, akkor nézz utána, hogy ehhez mit kell tenned, merre kell indulnod, milyen képzésre kell menned és az mennyibe kerül, mennyi idő, mikor vannak órák. Esti/levelező képzésben sima ügy a dolog. Dolgozol, mellette tanulsz és ha megszerezted a szükséges végzettséget, akkor kezdhetsz munkát keresni abban a szakmában.

2017. máj. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!