Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Utálhat, szemét lehet velem...

Utálhat, szemét lehet velem egy fōnök csak azert mert szép vagyok?

Figyelt kérdés
Ezt a nõkre értem mert eddig ôk elég keserûen, - közömbösen viselkedtek, beszéltek velem, és furcsa kifogásokat találnak ki hogy miért nem vagyok jó jelôlt nekik mikozben a ferfiak meg mindig kedvesek voltak rogton barhova is felvettek

2017. máj. 4. 21:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%
Persze, hogy utálhat, szabad országban élünk (egyelőre).
2017. máj. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Igen. Mindenki azt utál, akit akar. Te is utálhatod őt.
2017. máj. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
81%

Simán utálhat téged, mert egy szabad országban élünk, ahogy a paraszt is mondta fehér lovon. Nem vagyunk hippik, hogy szeressük egymást.

[link]

2017. máj. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
35%
Kinek mi a szép ? Lehet csak te látod magadat szépnek meg még páran a környezetedben téged, honnan veszed, hogy a főnök is annak lát téged, lehet elhányja magát a látványodtól.
2017. máj. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Igen, opció. De szerintem(!) mindössze annyiról van szó, kinek mi van a lába között. A férfiakat kompetensebbnek tekinti a társadalom, a nőket gyengébbnek/butábbnak/nehezebben kezelhetőbbnek.
2017. máj. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
22%
Naaa csillagom, fáj az igazság ? Lehet a stílusod sem tetszik a főnököknek. Most van munkád ?
2017. máj. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
10%
Nem beképzelt sőt inkább szerény... :D
2017. máj. 5. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
90%

Hagyjuk már ezt a kinek mi a szép dolgot! Ezek olyan baromságok...


Van egy általános nőideál, vannak tulajdonságok, amiktől szépnek számít egy nő. Lehet, hogy a férfiak 1%-ának speciális ízlése van, de az ilyen kérdésekben mindig a 99%-os többség a mérvadó. Szerintem bárki ránéz egy nőre, be tudja tájolni, hogy körül-belül hol áll a ranglétrán a nők között.


És igen, utálhatnak érte, hogy szebb vagy. Mindenkinek keletkezik egy rossz érzés valahol a lelkében, ha olyannal kerül interakcióban aki nála magasabb értéket képvisel a szépség-ranglétrán.


Ha te egy vonzó arcú, feszes, formás, fiatalos nő vagy, a felettesed meg egy rút, elhízott, megöregedett nőstény, akkor nyilván a jelenléted frusztrálóan fog rá hatni, és ez utálatban fog a felszínre törni.

2017. máj. 5. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
A nők 90%-ánál jelenvan a konkurencia és rivalizálás,ebből fakadóan annyira tudják egymást gyűlölni még ok nélkül is,hogy brutális!Irigység a legfőbb oka mert magával nincsen kibékülve,stb stb..
2017. máj. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Javaslom, hogy ha nem tudunk megegyezni, hogy ki a szép és ki a nem szép, ki a jó nő és ki a nem jó nő, kérdezzük meg szakértőnket, a bombanős kérdezőt.


(természetesen ez vicc akar lenni)

2017. máj. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!