Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha egy interjún azt mondják...

Ha egy interjún azt mondják hogy utánad még sokan jönnek az azt jelenti hogy nem fognak visszahívni?

Figyelt kérdés
2017. máj. 5. 09:33
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Az azt jelenti hogy utánad még sokan jönnek.

Minél többen jönnek annál kevesebb az esélyed, ha csak 1 valaki menne akkor lenne 50%.

2017. máj. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ezt mondták múlt hét pénteken. Kedden felhívtak, hogy engem választottak.
2017. máj. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Csak mert mindenhol ezt kapom és kb sose engem választanak..Tegnap voltam egy helyen és ott is ezt mondták,igaz nagyon sűrűn keresnek embert...Meg a 3 próbanap után ha azt mondod hogy köszönöm nem ki se fizetik azt a 3 ledolgozott napot..Eléggé gáz ez szerintem.
2017. máj. 5. 09:45
 4/23 anonim ***** válasza:
Ezt úgy mondod hogy "ki se fizetik" mintha nem lenne benne a munka törvénykönyvébe hogy ki kell fizetniük és nem tudnál semmit csinálni.
2017. máj. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Ja nem azért írom mert engem nem érdekel,csak szerintem ez nem korrekt a dolgozóval szemben de a cég dolga.
2017. máj. 5. 10:03
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Az MTV amúgy sem ismeri a próbanap/hét/hónap fogalmát. HA valaki megfelelt, akkor szerződéskötés, és 3 hó próbaidő. Lehet arrogánsan hangzik, de én pl. olyan helyre nem megyek, ahol ilyen próbamarhasággal hozakodnak elő. Nincs ingyen 5 perc munka se, nemhogy akár egy nap is. Ha kellek, vegyenek fel, ha nem, akkor viszon'látás.


Tehát futhatsz az elcseszett három napod után...

2017. máj. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Ezt azzal magyarázták meg hogy 1 nap alatt nem lehet még meglátni sem hogy mire számítson a dolgozó,ezért indokolják a 3 nap próbanapot...De ebbe a mai világba a próbanap meg a tesztírás a divat...
2017. máj. 5. 10:10
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
De olyan nincs, ez hülye indok, ingyenmunkát akarnak. a 3 hó próbaidő alatt is elküldhetnek ha nem tetszik valami, de minden esetben ha a munkavállaló akár egy percet is dolgozik xy kft.-nél szerződés kell, ez nem opció, hogy na akkor veszünk fel, ha x próbanapot végigdolgoztál. Jegyezed meg, hiába bevett gyakorlat, ilyen nincs.
2017. máj. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Ezért is furcsállottam,hogy sűrűn keresnek embert és ráadásul még válogatnak is..Náluk előnyben van az akinek nincs raktárosi tapasztalata holott erre a pozícióra keresnek embert...Magyarul akkor kamus az egész cég???
2017. máj. 5. 10:19
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem mondtam, csak azt, hogy a munkaviszony, az mt. szerint, munkaszerződéssel jön létre, amit a munkáltatónak írásba kell foglalnia. Tehát mivel a próbanap, jogi szempontból nézve nincs (ami nincs, azt jó hogy nem kell kifizetni, és ezt nagyon jól tudják a cégnél is), már sántít a hely. Most gondold el, ha már az elején nem tartják be a munkajogi szabályokat, mi lesz később?
2017. máj. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!