Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Segítség! A munkahelyemen nem...

Segítség! A munkahelyemen nem tudok egyedül lenni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Felvettek egy helyre. 1 hónapja vagyok ott. És nincs hely ahol egyedül lehetnék.


Ha kimegyek a mosdóba, folyton ki be járkálnak az emberek. Ha kiülök a recepcióra mindig ki jön valaki be megy valaki és az ajtó csapkodást hallom... Ha lemegyek a cigizőhelyre, ott vannak nyolcvanezren. Ha kiülök az épület elé akkor is mindig akad valaki aki az aurámba áll.


Ebédlőben és konyhában átjáróház van 10 mp-t vagy egyedül és máris beállít valaki.


És akkor még nem beszéltünk azokról akiknek nem lehet hogyan elmondani, hogy egyedül akarsz lenni és odamennek (még akkor is ha be van dugaszolva a fülhallgatóval a füled) és akármilyen mondattal kéred, hogy tűnjenek el is ott maradnak...


Múltkor is egy nagyon személyes jellegű telefont akartam lerendezni, még sírtam is olyan jellegű volt és nem várhatott munkaidő végéig és ne tudjátok meg - akárhova mentem ott volt 2 ember, ráadásul senkit sem érdekelt hogy telefonálok, másztak rám hogy "Mi van? Miért sírsz?" - szörnyű volt...


Van valaki akinek hasonló 0 magánszféra munkahelye van? Ha félrevonulnátok mert pl fáradtak vagytok vagy rossz a kedvetek, mit tesztek?



2017. febr. 20. 11:19
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Nem biztos hogy erted a munkahely fogalmat...
2017. febr. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Hö??? A munkahely az munkahely. A csendes magányos óráidat tartsd otthon vagy máshol, de ne a melóhelyeden.Még jó, hogy nem mennek el mikor zavarnád el őket! Oda mennek ők is ahova akarnak. Inkább próbálj meg szocializálódni a munkatársaiddal..
2017. febr. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%

A MUNKAhely lényege, hogy ott DOLGOZOL, és nem a lelkedet ápolod! Ebbe beletartoznak a munkatársak is meg hogy nem vonulsz el valahová magányba, hanem vegigdolgozod a munkaidöt!


UTÁNA, OTTHON annyit lehetsz egyedül, amennyit akarsz!

2017. febr. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
értem én; attól hogy a 10 perces szüneteimet mondjuk egyedül tölteném el, attól nem arról van szó, hogy nem értem a munkahely fogalmát
2017. febr. 20. 11:30
 5/9 anonim válasza:
.
2017. febr. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
43%

Nekem ugyanez a bajom. Van, hogy 4-5 óra jó pofizás után jól esik, amikor csendben félrevonulhatok egy 5-10 percre; hogy merengjek, ne dumáljon senki hozzám. Aztán megyek vissza dolgozni.


Rájöttem, hogy ez a munkahelyen lehetetlen.


Úgy oldottam meg, hogy, ha épp magányra vágyom és nincs munka, elfordulok a többiektől ellenkező irányba és nézek ki a fejemből. Ilyenkor a többiek is tudják, hogy akkor CSAK munkahelyi ügyekben zavarhatnak.


Itt nem arról van szó hogy a kérdező nem akar egész munka idő alatt másokkal lenni csak munka helyett a lelkét ápolgatni... Csak szimplán a kérdező néha szeretne kicsit félrevonulni a szünetében ami jár mindenkinek és mindenki úgy tölti el ahogy akarja... ÉS Szerintem akik lehurrogták a kérdezőt is volt már olyan egyszer legalább életükben, hogy kifáradtak és kicsit félre akartak vonulni és nagyon zavarta őket, amikor valaki odament hozzájuk.

2017. febr. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
57%
Kishelység zárkózz be amikor úgy érzed
2017. febr. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A lényeg a tálékonyság használd az arzenálodat illetve biztos hogy ott dolgoznál? Minden ami másoknak kényelmetlen ott békén fognak hagyni többnyire persze addig amíg nem túl sok de annyinak belekell férnie hogy hosszutávon is kiegyensúlyozott maradhass
2017. febr. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én múltkor egy beszélgetés során mondtam, hogy inkább introvertáltabb vagyok, aki intelligens tudja, hogy azoknak az embereknek a saját társaságuk a legjobb társaság :D szóval én átérzem a bajod, de ne várd el tőlük, hogy majd körbe ugrálnak, sajnos mindenki a saját életét nézi először, ahogy te is teszed-tennéd, amúgy meg tegyél olyan relaxációs zenét a telódra és hunyd be a szemed és 3-5percig ne nagyon reagálj másokra , mondjuk nem az iroda közepén de pl. a mosdóban. passz, engem is leszívnak az embereke, van párszor olyan, hogy csak 7végén anyámat meg akutyámat viseltem el, mert energiavámpírokkal vagyok körbevéve és magamat csak én tudom feltölteni legtöbbször, ezt az extrovertáltak nem nagyon értik, de azt is le kell írjam, nincs teljesen csak intro és extrovertált, kicsit olvasgass utána :) ui.: hisz most is az emberek társaságát kerested-neten keresztül, csak nem élőben,de ugyanaz persze interekció másnéven. :) pacsi
2017. febr. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!