Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ázsiai munkáltatókkal mik a...

Ázsiai munkáltatókkal mik a tapasztalaitok, főleg külföldön?

Figyelt kérdés

pl. indiai, indonéziai, pakisztáni, bangladeshi munkáltatókkal.

Nagyon komolytalannak tapasztalom őket (nem fizetnek a maximálisan és időben teljesített munkáért), de ugyanakkor rámenősnek annak érdekében, hogy rábeszéljenek a munkakörre.

Köszönöm a válaszokat.



2017. máj. 12. 11:55
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
#10, ugy igaz, az azsiai munkaltato mind az amit leirtal.
2017. máj. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

6-os vagyok. Nekem egy amszterdami kínai étteremben leginkább avval gyűlt meg a bajom, hogy nem voltak képesek velünk, nem kínai mosogatókkal külön közölni az esküvőket, és egyéb extra partikat, hanem csak aznap, nem sokkal előtte mondták, hogy bent kell maradni néhány órával tovább. És amikor szóvá tettem, a tisztelt főnök azt felelte, hogy itt nincs helye 9-től 5-ig mentalitásnak. Azt még megértem, hogy ha hirtelen megszaporodó vendégsereg miatt egy órát rá kell húzni (pláne hétvégi napon), de azt szerintem jogosan várom el, hogy az extra rendezvényekről napokkal előbb informáljanak, és az adott napon ne abban a hiszemben menjek be, hogy egy normál műszak lesz.

A másik, hogy örülhettem, ha két hónapban egyszer ki tudtam könyörögni egy szabad hétvégét.

Több, mint 3 évet lehúztam ott. Utána eldöntöttem, kínaiaknak soha többet.

2017. máj. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!