Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek felvesznek óvodati...

Szerintetek felvesznek óvodatitkárnak?

Figyelt kérdés

Közigálláson találtam.

Épp otthagytam az egyetemet ( igazságügyi ügyintéző ) és most jelentkeztem erre az állásra.

Nem kérnek képesítést. Annyi van odaírva hogy érettségi, és felhasználói szintű microsoft programok használata.

21 éves vagyok.

Ugye beleírtam önéletrajzomba hogy volt jogi informatika óránk mert mivel ugye én szervezőnek tanultam ezért nekem irodai munka lett volna a feladatom. Tehát a jogi infó által sokat tanultam az irodai programokról, meg kommunikációs órámat is beleírtam hogy az is nagyon hasznos volt.

Dolgoztam az E.ON-ban ügyfélelégedettség-mérőként, mint diák ami szintén irodai munka. Szerintetek felfognak venni?


2017. máj. 18. 17:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
15%
Nem fognak felvenni egyetemmel, ha érettségi a követelmény. Nézz utána a törvényben, mennyi a bér, el is megy tőle a kedved. :D Inkább keresgelj állami tisztviselőre, jobban jössz ki (én nemzetközi igazgatást végeztem, szerintem ott, ahol te is :)) A joginfó tárgyból tanultak SEMMIT sem számítanak a gyakorlatban. A munkáltatót nem is érdekli egyébként. Ha meg felhasználói szintű tudást kérnek teljesen felesleges is volt beleírni. Kommunikációt szintúgy. Keress a képesítésednek megfelelő állást.
2017. máj. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
50%

Jó esélyed rá, hogy felvesznek.


Legfeljebb a fizetéseddel nem leszel annyira megelégedve.

(mivel alulfizetett szakmák közé tartozik)

2017. máj. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

... és az 1-es válaszadóval egyetértek.


- ha kiderül az önéletrajzodból, hogy "túlképzett" vagy

zuhan az esélyed.

Ezt kifelejtettem.

2017. máj. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Első..

Nem végeztem ell

Ott van a második mondatban :D Ergo nincs diplomám.

Egy évet dolgozni szeretnék ( pont egy éves határozott idejű a munka) és utána jelentkezni Semmelweisre ápolásra.

Nem jött be ez a jogi dolog

2017. máj. 18. 17:28
 5/18 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Ugye tudod, hogy a közigben nem a hagyományos, cégeknél használatos önéletrajz kell? Csak mert itt nem kell "eladni magad" benne, nem értem hogy kerültek bele az egyetemi tárgyak. Van egy minta az oldalon, azt kell kitölteni, ott pedig csak a képzés rövid leírása szerepel.
2017. máj. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Bocsánat, akkor félreertettem :D Nekem nem volt egyértelmű :)
2017. máj. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Ha nincs olyan ember, aki már a kiírás előtt megkapta a munkát, akkor szerintem van esélyed.
2017. máj. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

De miért kötözködsz? Workanian is találhattam akár és ott nincs konkrétan leírva hogy közigállásos is lenne.

Szóval ha pl Workanian találom akkor nem tök mindegy milyen az az önéletrajz?

Amúgy bocs... nem önéletrajzba hanem motivációs levélbe írtam az egyetemes dolgot...

2017. máj. 18. 17:33
 9/18 anonim ***** válasza:
Kötözködni? Próbáltam válaszolni neked, de látom hiába :D Tessék : Igen! Felvesznek! A kommunikáció és a joginfó szuper! Főleg úgy hogy diploma nélkül csak hallgattad és igazolni sem tudod de az állás már most a tiéd! Úgy is ezt akartad hallani gondolom.
2017. máj. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Rossz napod volt? Vagy miért vagy ilyen felhúzott és ingerült? :D

Köszi :)

2017. máj. 18. 17:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!