Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen irányba kellene tanulno...

Milyen irányba kellene tanulnom irodai témában? Milyen szakmát ajánlanátok ami tűrhetően/jól fizet és irodai/ülő munka?

Figyelt kérdés

Én pénzügyi és számviteli ügyintézőre utána pedig könyvelői képzésre gondoltam. Vélemény?

Valami más hasonló és esetleg jobb lehetőség amiben el is lehet helyezkedni?

Van már egy szakmám de azt gyűlölöm és jövőhónapban kapom kézhez az érettségit (nem lett rossz de azért nem egyetem képes :( ) és valami más szakma után érdeklődöm ami inkább mentálisan mintsem fizikailag terhelő (javarészt egészségügyi okok miatt) Aki esetleg kíváncsi mit értek tűrhető fizetés alatt: 120000+ Nettó (De ez már nagyon a legalja)



2017. máj. 20. 21:18
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
80%
Ügyvédtől az asztrofizikusig és az akadémiai nagydoktorig elég sok ilyen terület van, ami "irodában" végeznek.
2017. máj. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Informatikusnak tanulj, az elég irodai! A pénzügy-számviteli ügyintézők háromnegyede gyárban van betanított munkán, eszedbe ne jusson arra menni!
2017. máj. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
57%

"Informatikusnak tanulj, az elég irodai! "


Ezen leírás alapján a legkevésbé sem ajánlanám ezt neki. Egy OKJ-t esetleg el tudna végezni, csak az meg pontosan lósz..rra sem elég.

2017. máj. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

3-as örülök hogy lebecsülsz...

Azért lett pocsék az érettségim mert rühellem az irodalmat és ez eléggé lerontotta. Ez nem egyenlő azzal hogy ostoba vagyok. Az egyetemképest azért írtam oda mert semmiből nem emelteztem, amire eredetileg akartam menni ahhoz meg kell emelt viszont látom hogy a programtervező informatikushoz pl nem kell emelt érettségi és szerintem lesz is elég pontom.

Nem kell retardáltnak nézni a másikat csak azért mert nem diplomás... Arról nem is beszélve hogy aki képes magolni azt kőbuta aggyal is felveszik az egyetemre mert a magolós tantárgyakból sok pontot szerzett de a logikus gondolkodása közbe meg egy marék molylepkéével vetekszik. Én viszont rosszul magolok, de a gondolkodós tantárgyak (Matek, infó, angol) elég jól mentek. És a tanév végi jegyeim se rosszak.

Info 5

Angol 5

Matek 4

töri 4

Magyarok 3 3

+érdekel is a téma meg infó lett az ötödik tárgyam ami szintén jó az info szakos felvételin. De kösz jól esett a bizalmad :D

2017. máj. 21. 12:18
 5/23 anonim ***** válasza:
36%

Nem azért nézlek hülyének, mert nincs diplomád. Azért nézlek butának, mert értelmetlen a kérdésed és csapongóak a mondataid, a gondolatmeneted. Ha összesen ennyi elkötelezettséged van bármihez, hogy ülni kelljen és "jól" fizessen (120 nettó, bőven átlagbér alatt van), akkor neked valami betanított szellemi segédmunka kell, nem egyetem.


Egyébként egyáltalán nem érdekli a kutyát sem, hogy hányas az érettségid, a százalékok számítanak csak.

2017. máj. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
0%
A négyes közép matek meg abszolút gáz kilátás egy informatikai egyetemi szakon. Kapásból úgy indulna az egész, hogy a társaid már tudnak integrálni meg deriválni, neked meg az alapokkal is gondok vannak.
2017. máj. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Ezzel simán felvennék a kérdezőt bármelyik infomatika szakra az egyetemen a BME és az ELTE kivételével. Az egy másik kérdés, hogy el is tudná-e végezni.
2017. máj. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Nem is azt mondtam, hogy nem vennék fel... Bár tippre lenne olyan 320 pontja, szóval azért nem csak a BME meg az ELTE esne ki... Óbudai, Pázmány, Pannon.
2017. máj. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

De érdekel a téma. Nem vagyok teljesen sügér hozzá.

Ami érdekel azt aránylag könnyen tanulom, szerintem el tudnám végezni.

Egyébként azért írtam 120000-et mert nem akartam telhetetlennek tűnni ha azt írom hogy 250000+ szeretnék keresni (szeretnék annyit) akkor meg azzal szólnak meg hogy telhetetlen vagyok, ezért inkább keveset írtam hátha ezt nem szólja meg senki de hiába. Én se örülnék ha csak 120000-el szúrnák ki a szemem. Áh mindegy legyen neked igazad. Makacsnak tűnsz én meg ingerlékeny vagyok úgyhogy hagyjuk is. Kösz az ajánlást megpróbálom megszerezni ezt a végzettséget.

2017. máj. 21. 13:30
 10/23 anonim ***** válasza:

Ge..cire sok téma érdekel engem is, amiben nem vagyok teljesen tájékozatlan, mégis alkalmatlan lennék rá.


Milyen nyelveken programoztál eddig?

2017. máj. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!