Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen egy gyárban dolgozni?

Milyen egy gyárban dolgozni?

Figyelt kérdés
Most közmunkás vagyok.8 általánossal sok reményem nincs.Már gondolkoztam valami tanfolyamon is. De innen sürgösen el akarok menni.Pénz is kegyetlen kevés,kollégákkal is nem jövök ki
2017. máj. 29. 18:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha a mostani ennyire rossz akkor indenképp menj. Én voltam gyárban és szerettem, de ez attol is függ, hogy milyen gyár.
2017. máj. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%
Én is dolgoztam gyárban, és nem olyan rossz mint amennyire rossz híre van. Igaz baromi monoton, és az is igaz, hogy gyárban sok az idióta, de bejelentett munka, és elfogadható fizetés..Nem nyugdíjas állás de a semminél jobb.
2017. máj. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ki kell fogni, én dolgoztam gyártásban, de egyik nap kisétáltam mert pár melós kollégám fordítva ült a lovon.


Az egy hulladék hely volt.

2017. máj. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Röviden és tömören: Pocsék. Engem kiidegeltek a munkatársak. Végül kirúgtak (és örültem is neki)
2017. máj. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Sokan bírják, de gondolj bele Kínában hány ember lett öngyilkos, mert nem bírták a munkakörülményeket! Azokat a munkakörülményeket, amiket úgy hirdetnek a cégek, hogy: tiszta, rendezett munkakörülmények, versenyképes fizetés és biztos céges háttér vár rád!

Na és gondolj bele, hogy hány ilyen öngyilkosságeset van, amiről nem számolnak be a hírekben, mert a rokonok nem járulnak hozzá!

Vagy abba, hogy hány ember NEM lesz öngyilkos, hány ember szed össze az ilyen helyeken egy jó kis idegebetegséget...


Felkelni hajnali 3-4 között, hogy 6 óra előtt munkába tudj állni. Ráadásul több műszakos a munkarend, tehát egyik héten hazaérsz délután 3-ra, míg másik héten, ha délutános vagy, akkor este 11-re, vagy még később, ha túlóra van. Következő héten meg éjszaka dolgozol és nappal alszol, ha 3 műszak van.


Erős idegzet kell hozzá és talpraesettség.


Egy kis motivációs videó: :)


[link]

2017. máj. 31. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!