Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkahelyet váltottam és...

Munkahelyet váltottam és amióta jobban keresek, barátnőm hanyagol alig akar velem találkozni, de miért?

Figyelt kérdés
Egy gyárban 3 műszakban dolgoztam barátnőmmel egyetemben havi nettó 120-140eft-ért? Egy Telefonos értékesítői munkára jelentkeztem, mondtam barátnőmnek is próbáljuk meg, ő nem akarta? Én váltottam otthonról végzem ezt a munkát és havi 260-290eft-t keresek most havonta? Azóta alig akar velem találkozni és úgy érzem fúj rám ez miatt? Mit tegyek, hogy helyre hozzam a barátságunkat?
2017. jún. 1. 09:50
 1/6 anonim ***** válasza:
35%
Amúgy ezt most így magadtól kérdezgeted, vagy..?
2017. jún. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ha a sok kérdőjelre gondolsz az azért van, mert csak így engedte a rendszer kiírni a kérdést.
2017. jún. 1. 10:03
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem tetszik neki, hogy te otthon dolgozol, normál munkaidőben, tiszta, rendes körülmények között, nem végzel fizikai munkát, nem kell hülye embereket elviselned, stb és a dupláját keresed.
2017. jún. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is némi irigység van a háttérben. Vagy az volt az alapotok, hogy együtt güriztek?..Én rákérdeznék, hogy meg tudja-e indokolni, miért hidegült el. (+ privátban küldd már el légyszi, milyen a mostani munkád, hogy kaptad a lehetőséget. Az ilyenekről mindig azt hittem humbug, pedig az olykori emberkerülésem miatt ésszerű lenne ilyesmibe kezdenem)
2017. jún. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ennyitől nem fog elhidegülni, mennyi ideje vagytok együtt?
2017. jún. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
"Irigység" mert valaki 260-290et keres telefonos értékesítőként XD XD. Igen csoda, hogy a többi nő engedi végigmenni az utcán és szedik darabokra
2017. aug. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!