Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Lidl vagy TESCO?

Lidl vagy TESCO?

Figyelt kérdés
Melyik helyen jobb dolgozni árufeltöltőként, diákmunkásként?

2017. jún. 2. 09:33
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Lidlben nincs külön pénztáros és árufeltöltő mint a Tescoban, mindenki csinál mindent.
2017. jún. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Sokat számít, hogy milyen a főnök, munkatársak. Ahol jó a közösség, van kivel beszélgetned, jól érzed magad, a nehezbb munka is sokkal jobb.

Így általánosságban nem lehet megmondani, főleg, hogy a lidl egy diszkont, amíg a tesco egy hipermarket. (S ugye nem mindenhol ugyanakkorák..)

2017. jún. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%
A Lidl kisebb, elviselhetőbb, meg eleve nincs olyan rossz híre, mint a TESÓnak.
2017. jún. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A lidl sokkal többet fizet és többet tesz meg a dolgozókért.

A tesco meg eltérő, nem mindegy,hogy egy kicsi expresszről van szó, vagy extráról.

2017. jún. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%

Én dolgoztam Tescoban diákmunkán árufeltöltőként. A minddiák adta a műszakokat. A kazincbarcikaiban dolgoztam a legtöbbet.


A tapasztalataim: nagyon kell pörögni az árú pakolásával és figyelni kell, hogy a sorokon mennyi szemét halmozódott fel (plusz igazítani kell az árúkat a soron, hogy jól mutasson). Egy perc pihenőd sem lesz amíg nem mehetsz szünetre, abból is 8 óra munkához kapsz 30 percet (általában 8 és fél órára osztanak be). A bérre már nem emlékszem, hogy nettóban mennyi volt óráként. Én szárazra voltam beosztva, ott is legtöbbször üditőkre (néha voltam alapvető élelmiszereknél is). Ki lehet bírni, de bőven kell erő is hozzá (van hogy vegyi soron nehéz dobozokat kell felrakni polctetőre).


Kb. ennyi amit tudok írni.


24/F

2017. jún. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!