Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan lehet, hogy a sok...

Korg111 kérdése:

Hogyan lehet, hogy a sok cigány ki tud jutni külföldre dolgozni kőművesként nyelvtudás nélkül?

Figyelt kérdés
Borsodban már alig vannak romák.Csak azt lehet látni,hogy a rokonok egy köteg euróval állnak a pénzváltó előtt!

2017. jún. 14. 18:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
66%
Cigány van mindenhol . Az tuti melóból szerzett lé , biztosan ? Sok hazai arc is maca futtatásból egyéb kreatív produkcióból bodzaszedés - boltocskázás- orvosozásból kerít vagyont . Esetleg a migriket vámolják meg fuvarozással stb ...
2017. jún. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
70%

Borsodban már alig vannak romák? Április elseje már elmúlt, Kérdező!

Ám meg ne gondold, hogy dolgozni mennek ki. Azért mennek ki, amiért nemolyanrég Kanadába vagy Skandináviába. A jórészét igen hamar haza is paterolják, vagy maguktól jönnek haza, mikor rájönnek, hogy ott az ombucmanó nem fogja kimosdatni őket a kakiból.

2017. jún. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
75%

Szia!

Elszomorodtam...jászságban a "jányok" edzői váltják a köteg eurót nem a segédmunkások.

Biztosan kőműves munkásokat láttál???

2017. jún. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
...elnézést...-rokonokat láttál???
2017. jún. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
77%
Ugy, hogy nem keresve kifogast elindul es szerencset probal.
2017. jún. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
19%

Megfogják magukat és szerencsét próbálnak!

A jég hátán is megélnek!



A sok negatív hozzá szólónak pedig egy kérdés: Ha megtudnátok élni anélkül hogy a beleteket kidolgozzátok a gyárba,nem azt választanátok???

(Nem a bűnőzésre gondolok!)

2017. jún. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
45%

#6, akkor mi másra? Csak azért kérdezem, mert dolgozni alig 2%-uk szokott, a maradék meg tartja a markát a segélyért meg bűnözik.

De ha ismersz más megélhetési módot is, ami mindegyikük számára nyitva áll, hallgatlak. Az MLM-átverés nem ér.

2017. jún. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szia #6!

Nem negatív...:(

A kérdésedre te adj választ kérlek.

Miböl gondolod hogy ez helyes?

Miböl gondolod hogy sokan így gondolják?

2017. jún. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Mivel 1 értelmes választ sem kaptam ,ezért le írom még egyszer!

Akikről én beszélek,azok rendesen dolgoznak Német országban kőművesek segédmunkások...

A facebookon sokan, cigányok reklámozzák is,hogy különböző helyeken studgart,wolfsburg,münchen,dolgoznak építkezéseken!

Olyan képeket is feltesznek,hogy köteg euró van a kezükben,munkásruhában állva.Én ezekre utaltam,hogy miként lehet kijutni nyelvtudás nélkül,hol lehet jelentkezni??

Értelmes ember válaszoljon aki ismeri a jelentkezési helyet.Ne ovodás DÓDÓK akik humorizálnak mert éppen túl vannak a tv-s nők re való recskázáson!

2017. jún. 15. 13:59
 10/13 anonim ***** válasza:
75%

Szia!

No...

Véleményem szerint-mivel értelmes választ nem kaptál (még)-felvetted-e a kapcsolatot valamelyik facebookon önmagát "reklámozó" segédmunkással hogy adja meg neked a jelenkezési lehetőség elérhetőségét?

2017. jún. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!