Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha volt olyan főnököd, aki...

Ha volt olyan főnököd, aki alázott, arra később meddig emlékeztél vissza, mint az életed egy sértő, bántó élményére?

Figyelt kérdés
Magyarán meddig fájt, ha fájt a durva, lekezelő, alázó modora?
2017. jún. 18. 20:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nem is annyira alázott, inkább kizsákmányolt, és hülyének nézett. Kínai étterem volt a hely, 3 évet volrtam ott. Miután elkerültem onnét, még vagy 2 évig járogattak a fejemben a dolgok annak dacára, hogy 1 hónappal a törvénytelen kirúgásom után sikerült belőle kivasalnom extra 1 havi fizetésnek megfelelő összeget.
2017. jún. 19. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Engem egy nyikhaj főnök nemtud megsérteni.Úgy vagyok vele,ha bunkó,azzal magàt minősíti.
2017. jún. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Amig ujabb sértő és bánto élményeim nem voltak. Az uj fáj csak mindig, azzal a korábbiak le is zárodnak, nem hat meg.
2017. júl. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Persze, még nem járt le a szerződésem, de mindig is haraggal fogok visszagondolni arra, hogy nem kellett a munkám.
2017. júl. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!