Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyire normális hogy 1 hét...

Mennyire normális hogy 1 hét után félve megyek be a munkahelyre?

Figyelt kérdés

1 hete van új munkahelyem. A kollégák eddig normálisak, kedvesek, semmi nehezet nem csináltam még benn. Ez egy nagy cég,és majd az egyik legnehezebb feladat lesz az enyém ha betanulok. Lehet hogy ezért félek? Mert még csak 20 éves vagyok...

De a betanulàs első hónapjában mégcsak nem is csinálom azt a feladatot amit majd én fogok csinálni, azt csak a második hóbapban kezdem el betanulni. De félek. Ez normális? Nem első munkahely.


2017. jún. 19. 05:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem, nem normális! Attól félsz, ami majd 3 hét múlva kezdődik? Akkor menj át a hídon, ha odaértél! Minek előre parázni?
2017. jún. 19. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem félés, hanem izgulás. Én is egy hete kezdtem, igaz csak nyári meló, de én is izgulok.
2017. jún. 19. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen normális, hogy félsz. Új hely, új környezet. Anyámmal is ugyanez volt, mikor 20 év után munkahelyet váltott. Baromi jó hely, ahova ment, mindenki kedves, de hazudnék ha azt mondanám, hogy nem ette az ideg fél éven keresztül. Ő is magyon félt a semmitől, hogy majd nehéz feladata lesz, és nem tudja majd csinálni. Aztán valahogy mégis sikerült neki, mert most már profin csinálja. :D

Szóval azt akartam mondani, hogy ez teljesen normális szerintem az izgulósabb típusoknál, és azt is felesleges mondani, hogy ne félj, mert nem fog az ennyitől elmúlni. De később jobb lesz az biztos, és ha majd betanulod, akkor a feladatod sem fog már olyan nehéznek tűnni.

2017. jún. 19. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!