Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tegyek, ha van egy olyan...

Extrabab kérdése:

Mit tegyek, ha van egy olyan munkatársam akit nagyon nem bírok de folyton ide meg oda szeretne elhívni?

Figyelt kérdés
Hát megvan a saját baráti köröm, meg én inkább ez a "jó fiú" kategoria vagyok. Ő pedig az aki mindig iszik, szemetel, beszologat, bunkoskodik...nem bírom a társaságát...

2017. jún. 23. 11:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Talán beszélj vele felnött módjára, hogy nem szeretnél vele programokat. Ennyi.
2017. jún. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hiába mondok bármit is, egy egész müszakot végig nyagat azzal hogy mennyek...
2017. jún. 23. 11:37
 3/4 anonim ***** válasza:

Full gáz ha valakinek bejössz szimpatizál veled cimbi akar lenni, te meg nem érzel hasonlóképpen. Szerintem semmiesetre sem bántsd meg, inkább pattintsd le valami fal dumával, de ne az igazsággal, aztán majd csak leakad rólad és nem hív sehova se, mert abban a hitben lesz, hogy te nem vagy olyan típusú pl..

Én is ismertem valakit aki bírt, nagyon bírt, de nekem annyi bőven elég volt belőle amennyit a munkahelyen adott magából. Az,hogy én munka után vele programozni, lakáson iszogatni, esetleg más városban együtt, ki volt csukva részemről.

2017. jún. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ugye? :/ meg nagyon durván külön világ vagyunk, 2 alkalomal talán elmászkáltam vele, de az se volt az igaz. Egyik alkalomal még be is rugtunk. de én már a piát se annyira tolerálom, meg nekem fontosabb a jövöt tervezni, új dolgokat tanulni, mint időt pocsékolni :/
2017. jún. 24. 01:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!