Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha otthagyom a munkahelyem...

Ha otthagyom a munkahelyem akkor elég ha csak betelefonálok?

Figyelt kérdés

1,5 hetet voltam itt. Nagyon nem tetszik. Lebetegedtem már a 2. napon és úgy csináltam végig. Próbaidős vagyok.

Pénteken már beszéltem a főnővérrel aki azt mondta hogy aludjak rá egy hétvégét és hétfőn megmondom.

Kéne mennem eredetileg holnap dolgozni de ha úgysem akarok maradni akkor feleslegesnek tartom hogy bemenjek főleg hogy nagyon hülyén tudnék hazajönni mert onnan a buszok 4 óránként járnak...

Anyu viszont ordibál velem hogy menjek be és számoljak fel.

Most mit csináljak? Nem elég ha felhívom reggel őket hogy mi van? Majd elmegyek a cuccaimért valamikor?


21/L


Köszönöm a válaszokat!


2017. jún. 25. 19:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%
Tisztább, ha bemész személyesen.
2017. jún. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
De hisz már beszéltem személyesen vele... és holnap dolgom is lenne amit nem tudok halogatni.
2017. jún. 25. 19:32
 3/15 A kérdező kommentje:
Egyébként a munkatársaim azt mondják elég ha csak betelefonálok.
2017. jún. 25. 19:33
 4/15 anonim ***** válasza:
Ha úgysem mész be, akkor miért kérdezed?
2017. jún. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
78%
és kilépő papirjaiddal mi lesz kiscsillag??? fú de egy életképtelen vagy b+....
2017. jún. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
52%

Ha a munkaadó megteheti, hogy a próbaidő alatti dolgozót a munkaidő végén tájékoztatja, hogy holnaptól be sem kell mennie, akkor te is megteheted, hogy telefonálsz és kész.

Bár van olyan munkahely, ahol az ember becsülete nem engedi, hogy netán emberhiány legyen aznap, mert nem ment be, akire számítottak.

2017. jún. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
95%
ki írja alá helyetted a papírjaid... ha munkáltató, ha te mondasz fel, akkor is alá kel írni minden kilépőt, leszámoló papírt, munkaviszony megszüntetést, stb. különben jogi következményei is lehetnek.
2017. jún. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Nem lenne emberhiany mert en meg betanulasban vagyok 1

2. A kilepo papirjaimat nem kapnam meg ott azonnal mert mas telephelyen csinaljak azt is es a szerzodest is.

Tobb nap. Kiscsillag.

2017. jún. 25. 20:01
 9/15 anonim ***** válasza:
77%

Francnak mész eü-be dolgozni ha a szádat húzod !?

Úgy távozz ahogy érzel, olyan tré módon, ne telefonálj, ne szólj, majd utánad küldik a cuccaidat. Keress magadnak irodai munkát ahol ülni meg nézni kell csak ki a fejedből.

2017. jún. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Ti mi a franctol vagytok ilyen ingerultek?

Atya eg.

Feltesz az ember egy kerdest es b+oltok itt meg flegmaztok.

Nem is ismersz ember!

Normalisan beszeljetek mar a masikkal ha o megadja a tiszteletet nektek....uramisten

Szep estet

Sziasztok!

2017. jún. 25. 20:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!