Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ti is furán éreznétek magatoka...

Ti is furán éreznétek magatokat ebben a szituban?

Figyelt kérdés
Egy srác akivel leveleztünk, (és rég nem találkoztunk személyesen), nem jött el, mikor én találkozni hívtam. Le is tiltott facebookon. Majd hónapok múlva feloldotta, megint beszédbe elegyedett velem. Egyszercsak elkezdett írni nekem az új munkájáról, és még azt is leírta mennyi a fizetése (még órabérban is). És a jövőbeli terveiről is elkezdett nekem regélni. Totál lehidaltam, szerintem az ember fizetése nem beszédtéma. Lehetséges, hogy érdeklem? Úgy tűnt, hogy be akar vágódni, és előtte is kedves volt… Korábban talán azért nem akart találkozni, mert még nem dicsekedhetett volna el ezekkel?

2014. aug. 9. 20:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha 1x szó nélkül letiltott akkor a helyedben hagynám a srácot..
2014. aug. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

felejtsd el, gondolom unatkozott és most eszébe jutottál.


ilyenkor nehéz megállni h ne csábuljon el az ember (én is hasonló helyzetben vagyok) de ki kell bírni.


A méltóságod többet ér.


De azért rákérdezhetsz ám tőleg h miért nem keresett?

2014. aug. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az ember fizetése simán lehet beszédtéma, de akkor ha ennek van oka, ha valamiért erre terelődik a szó.


Eleve necces, hogy pusztán ok nélkül letilton és ne beszéljen vele, és utána ne magyarázza meg az okát...

2014. aug. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
persze egy több hónapos, éves párkapcsolatban simán beszélhettek a fizuról de így??
2014. aug. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!