Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért vagyok műszaki analfabéta?

Miért vagyok műszaki analfabéta?

Figyelt kérdés
55k-t akartam összeszedni a nyaralásra,de kudarcot vallottam. Sehol nem találtam diákmunkát,így elmentem maszekba. Bementem a munkahelyre,sittet hordtam,lapátoltam,ez még oké. De,aminek van egy menete,egy folyamata,annál lefagyok,el kellett zárnom egy mászókán a híd mindkét oldalát fonallal,és elkezdtem minden szart csinálni,tekergetni,csomót kötni mindenhová,aztán odajött a kolléga,mondta,hogy nagyon bonyolult vagyok,és megcsinálta 2 perc alatt az egészet,én meg ott tököltem vele fél óráig. 5x kell elmondani nekem mindent,mert nem értem meg. Lassú vagyok,fáradékony,gyenge az nem. A 2. napnál kirúgtak. Kérlek titeket,valami módszert adjatok,hogy fejlesszem a kézügyességemet! 16/F

2017. jún. 28. 17:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Csak tipp: lehetséges, hogy figyelemzavarral küzdesz? Pszichológus hátha segít, ha megbízol ilyen szakemberekben.
2017. jún. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mintha csak magamról olvasnék. Figyelj, nem erre születtünk. Ennyi.


21/F

2017. jún. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Így igaz nem erre születtél.

Nem is kell erőltetni ,vannak olyan munkák amikhez nem kell.

Csináld azt amiben jó vagy.

Biztos, hogy van erősséged.

2017. jún. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De fiu letemre nem lehetek ennyire suta. Valami fejleszto biztos van.
2017. jún. 28. 21:37
 5/8 anonim ***** válasza:
De, haver. Lehetsz ilyen ,,suta". Én is az vagyok. De ki nem fossa le? Leszarom a társadalmi berögződéseket.
2017. jún. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

??? "suta"???



Ez egy dolog a kb millióból amikben profi lehet egy person

Mondom, hogy ne parázz, egyébként nem fejleszthető.


A bátyám nulla ilyen szinten én meg.. na mindegy had ne írjam ki.

És egy hangyányit nem tudtam javítani rajta de ő meg nem tud engem megtanítani 3 nyelven pedig rajta van az ügyön.


Élj vidáman ennyi bajjal.

2017. jún. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
62%
Valoszinuleg soha eletedben nem kellett hasznalnod a kezeidet ilyesmire ezert vagy balfsz. Allj neki szerelni, barkacsolni az majd javit rajta. Ne halgass azokra akik azt mondjak ez rendben van. A kezugyesseg olyan dolog ami minden helyzetben jol tud jonni. Nem lehetetlen fejleszteni, csak picsogni konnyebb, hogy nem erre szulettel.
2017. jún. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

"De fiu letemre"


Ember,min változtat az hogy egy farok van a lábad között? Azt hiszed mert fiú vagy máris értened kell a műszaki dolgokhoz vagy mi? Akkor ennyi erővel egy nő nem lehet fizikai munkás?


Ha tőlem elfogadsz egy tanácsot: Ne menj feketemunkára. Nem jó hely,ott úgy bánnak az emberrel mint a kutyával.


Másik: Még csak 16 éves vagy, gondolom így még nem fejezted be a középiskolai tanulmányaidat. Ajánlom először fejezd be,szerezz egy szakmát,ha tudsz akkor még érettségit és lásd,máris jobb, és hozzád méltóbb munkák ütik a markod.


Ha meg a másik véglet van érvényben, hogy az iskolai eredményeid szörnyűek és rákényszerülsz az ilyen munkára hát... Ott tényleg csak az maradt hogy gyakorolj sokat, és jobban fog menni.



De ha van egy kis sütnivalód is menj el egy jó szakmát tanulni, az építőipari munka igaz rövidtávon könnyű pénz,de hosszútávon nagyon kikezdheti az embert.

2017. nov. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!