Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Lányok, ti milyen ajándéknak...

Lányok, ti milyen ajándéknak örülnétek a kollégátoktól, ha fogyókúramániás szerencsétlenek lennétek?

Figyelt kérdés
Elmegyek a cégtől, van 3 női kollégám, és szeretném meglepni őket valamivel, de tudom, hogy egy akármilyen jó bonbont se ennének meg, mert hizlal. Akkor mit vegyek? Zöldalmát, csirkehúst?
2017. jún. 28. 20:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Esetleg valami cukormentes csoki, paleo csoki, vagy zero bar, szoval valami cukormentes édesség.
2017. jún. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Merőben a diétájukon múlik, de nem muszáj ételt kapniuk. Én egyszer egy kis Franciaországról, jobbára az ételeiről szóló könyvet kaptam, amiből semmit nem főztem meg, de olvasgatni enyhén poénos volt. Mondjuk nem vagyok fogyókúramániás, viszont alig eszem meg pár ételcsoportot. A sajtos albumomat is szeretem, igaz, magukat a sajtokat is.

A zöldalma amúgy nem is annyira rossz, én örülnék neki, pedig nem is igen fér bele az étrendembe. Nem tradicionális ajándék, de az nem baj.


Azt azért megmondanám nekik, hogy a kalóriatöbblet hizlal, de mindegy.

2017. jún. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

No igen, a cukormentes édesség se rossz, de ha valaki a zsírral is igen óvatosan bánik vagy szerinte a tömény ételek hizlalnak, akkor mondjuk az aszalt gyümölcs+olajos mag szeletek kiesnek, a csoki pedig főleg (bár mennyiség kérdése).

De lehet kapni gyümölcslapot is, az nem zsíros, csak természetesen cukros, de kevés és finom.

2017. jún. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Zero barra pont még gondoltam is, két bajom van vele, hogy egyrészt hiába nincs benne cukor, kalória attól még van, másrészt, sz_r az íze. De végül lehet, hogy az lesz :).
2017. jún. 28. 20:25
 5/15 anonim ***** válasza:
Kalóriatáblázat szép keretben,amit ki tud akasztani a konyhába,mellé 1-2 saját mondat,mindegyiknek más.
2017. jún. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Én imádom a zero bart és szerintem jo lenne😊
2017. jún. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Rossz a kategória.
2017. jún. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Szerintem örülni tudnának * egy kis sonka, kolbász, tepertőnek.



* csak nem mernének

2017. jún. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Mi a szarért kell mindig kaját ajándékozni?
2017. jún. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

#9 ezt én se értem, bármilyen ünnep van, rögtön csoki, vagy a másik a pia...

Nem volt szülinapom, ahol ne kaptam volna bon-bont. Utálom a csokit, nem (csak) fogyókúrás célból, alapból nem szeretem, sőt az édességeket sem. És akik ezeket adják nekem mindig, tökéletesen tudják is és mégsem érdekli őket soha.

2017. jún. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!