Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Otthonról végezhető munkát...

Otthonról végezhető munkát csinál itt valaki közületek? Esetleg valami tipp, hol és hogyan lehet ilyen munkát találni, ami nem átverés?

Figyelt kérdés
Bizonyos okok miatt nem tudok "normál" munkát vállalni, ápolást végzek itthon, nem tudok elmozdulni, így csakis az otthonról végezhető munkák jöhetnek szóba.

2017. jún. 29. 17:37
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Igen.

Én magamnak csináltam.

2017. jún. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
A párom is otthonról dolgozik, programozó (pontosabban webfejlesztő), de csak egy szerencsés véletlennek volt köszönhető, hogy megengedték neki a home office-t. Különben be kellett volna járnia. Sajnos úgy veszem észre, hogy programozóként, aki nem freelancer, tehát szabadúszó vállalkozó, azt nagyon-nagyon ritkán engedik otthonról dolgozni. Az állások 99%-a irodai és kötött munkaidős.
2017. jún. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

"azt nagyon-nagyon ritkán engedik otthonról dolgozni. "


Nagyon ritkán hallok olyan helyről, ahol egyáltalán nem engedik az otthoni munkát.

Mondjuk azt még hozzátenném: ha az embernek nincs napközben semmi dolga, ami indokolná a home office-t (pl. szerelőt vár), akkor igazából mindenki bejár. Nekem is lenne lehetőségem otthonról dolgozni, de még sosem éltem vele 3 év alatt. Sokkal hatékonyabb úgy a munka, hogy ha valami elakadás van, akkor nem emailben meg telefonon kell kergetni embereket.

2017. jún. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Párom médialeiratozást csinál otthonról. Ahhoz nem kell különösebb végzettség, csak jó helyesírás és precíz munkavégzés. Cégnevet nem akarok leírni, de ha rákeresel, lehet, hogy megtalálod neten, mert szoktak hirdetni is.
2017. jún. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!