Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Karácsonyi csomagolás átverési...

Karácsonyi csomagolás átverési tippek?

Figyelt kérdés

Öcsémet szeretném egy kicsit megviccelni.

Biztosan mindenki látta már hogy egyre kisebb dobozok vannak egymásba. Ezt kicsit meg szeretném cifrázni. Tőlem egy telefont kap mert az övé elromlott.. A kérdésem az, hogy elektronikai cikkek dobozait lehet kapni valahol?(pl.:xbox-os doboz stb..)


Egyéb vicces és ötletes tippeket is köszönnék.!



2015. nov. 20. 15:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ez akkor lenne vicces ha nem kapna semmit. Mert egy telefon is elég szép ajándék főleg egy testvértől. Az xboxos doboz jó ötlet de ne legyen benne végén a telefon, hanem játszd el, hogy nem kap semmit és akkor a telefonnak is nagyon fog örülni. :D
2015. nov. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Az ötlet maga nem rosz. :D

Én még arra is gondoltam hogy veszek 3-4 egymásba illő dobozt és a dobozok közé teszek ilyen kis "ütésálló habdarabokat" (filmekben látni ilyet legtöbbször) és az első doboz mellé abban rejteném el. :D

2015. nov. 21. 07:41
 3/3 A kérdező kommentje:
Így az utolsó doboz kibontása után jönne a keresgélés :DD
2015. nov. 21. 07:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!