Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen módszerrel/dumával...

Milyen módszerrel/dumával lehet egy magánvállalkozót rávenni arra, hogy szorult helyzetben segítsen? (2017)

Figyelt kérdés

PL: otthoni baleset esetén munkahely igazolás írására, ha a szépen kérlek hasztalan


Egyedüli családfentartóként



#módszer #baleset #otthon #duma #magánvállalkozó #Betegigazolás #Egyedüli családfenntartó
2017. júl. 3. 00:41
 1/6 Carragher_x ***** válasza:
Mármint milyen módszerrel lehet rávenni arra, hogy csaljon, meglopja az államot és a saját cégét is a két szép szemedért?
2017. júl. 3. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha ott dolgozol akkor ez csak rajtad múlik.
2017. júl. 3. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tudod te mivel jár egy munkahelyi baleset?
2017. júl. 3. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Tudom mivel jár egy baleset a munkahelyen volt részem benne,

csak azt nem tudom megérteni ha más kap igazolást a magán vállalkozótól OTTHONI baleset miatt, akkor nekem egy vállvonogatással miért intézi ezt el

2017. júl. 3. 15:43
 5/6 anonim ***** válasza:
Az ugye megvan, hogy ez egy csomó pénzébe és ügyintézésébe kerülne, nem mellesleg kártérítési kötelezettsége is keletkezne...és ne hagyjuk ki azt az apró tényt se, hogy konkrétan bűncselekmény.
2017. júl. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

És neked ez mit ér meg?

Mert ő sokat veszíthet!

2017. júl. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!