Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Interjú egy kávéházban?

Interjú egy kávéházban?

Figyelt kérdés

Egy pénzügyi tanácsadó keres call center munkatársat. Jelentkeztem, és egy kávéházban akar találkozni beszélgetni a főnök. Ez nem furcsa?


Ilyenkor ő fizeti a cehhet vagy nekem illik? Egyáltalán nekem illik valamit inni?


2017. júl. 3. 17:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem illik. Max egy vizet. Általában kifizetik, de talán illik felajánlani, hogy állod te.

Egyébként szerintem bevett szokás, hogy olyan helyen, ahol nyüzsgés van, esetleg több körös az interjúztatás, ott először nem viszik be a munkahelyre a leendő kollégát.

Mi mindig behívunk mindenkit, de a call centereseink nem, mivel sokan vannak egy irodában, nincsenek nyugodt körülmények, nem tudnak kettesben beszélgetni a főnökkel. Nem kell mindenkinek hallania, hogy mennyit fog keresni az újonc és mit ajánlanak/vetítenek neki. :)

2017. júl. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudod vannak fenntartásaim a melóval. Nem tudom kell-e hozzá vállalkozói vagy sem, mert ha kell akkor nem érdekel és el sem mennlk...csak milyen az, ha ezt így megkérdezem telefonba ,nem? Vagy meg kellett volna?
2017. júl. 3. 18:01
 3/4 anonim ***** válasza:
Látatlanba azt tanácsolom ne menj! Komolytalan munka komolytalan "interjú" ,nettó átverés az egész. Bohócnak leszel nézve.
2017. júl. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Öreg családtagom szerint nevetséges, hogy nincs a leendő munkahelyen egy asztal, ahova le lehet ülni beszélgetni.


Szerinte a "kávéházi" interjú szegénységi bizonyítvány a cégről.


ui.: Egy megjegyzés, hol van ma igazi kávéház?

Pl. Szegeden a "Nagy" Virág cukrászda?


Mert ugye a pub, klub, vagy egyéb bárpultos hely, az nem kávéház!


Egy békebeli kávéházban nem is biztos, hogy megengednének hasonló céges, üzleti tevékenységet. Oda a legtöbb ember társasági életet jár élni, vagy újságot olvas, sakkozik, vagy egyszerűen munka után egymaga csendesen megpihen és élvezi a kávét, a helyet.


Ez a mai kor őrült embere, aki a kávéházat a munkával gondolja összekötni...

2017. júl. 14. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!