Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 5 éve dolgozom munkahelyen....

5 éve dolgozom munkahelyen. Gyorsan, segítő, problémamegoldás önálló tudok csinálni. és Tulajdonos szeretne hogy együtt velem dolgozunk és karrier előre lépésre fogom. De mennyi idő után lépésre?

Figyelt kérdés
előre szólok, hogy tudom hogy rossz fogalmazni irom. Mert siket vagyok. kösz megértéstjük.
2016. jún. 10. 20:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Remélem jól értem a kérdést: azt szeretnéd megtudni, hogy mennyit kell várni az előléptetésre? 5 év után szerintem kijár neked az előrelépés, ha elégedettek a munkáddal, és segítőkész, önálló vagy, és az mindenképp jó jel, ha a tulajdonos is értékeli a munkádat. Sok sikert!
2016. jún. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is drukkolok!

Mindenképpen kérdezz rá, hogy van-e lehetőséged előrelépésre és mit kell tenned ennek érdekében.

2016. jún. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
a tulajdonos azt mondja , hogy elüöszőr bevezetésben azután előre lépésre lesz. akkor mi a bevezetés? Várom a válaszoljatok
2016. jún. 12. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!