Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Neked hogy megy a munka ha...

Neked hogy megy a munka ha valami magánéleti probléma aggaszt épp?

Figyelt kérdés
2017. júl. 4. 17:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem jól.

Tavasszal vagy 3 hétig eléggé magam alatt voltam, kb egy nap egyszer ha ettem.

Csináltam is a hibákat.

Annyi mákom van, hogy már 10 éve vagyok ott, kedvelnek, meg vannak elégedve a munkámmal, én se panaszkodom, mert nagyon jó hely, szal nem vegzáltak.

Másrészt nem ordító hibákat csináltam, csak céges autót nem jó helyre vittem stb(jó, elsőre nagynak hangzik, de nálunk ez kb még jó is, csak a főnök nem szereti).

2017. júl. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez olyan vicces kérdés.


Mint a többi minden egyes kollégámnak, úgy :D :D

2017. júl. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
45%
A munkahelyemen nincs magánélet, teljesen elkülönítem. Amikor beérek a munkába akkor minden más megszűnik.
2017. júl. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Profi vagyok a munkámban, hideg fejjel külön tudom választani a kettőt, tehát a válaszom: Jól.
2017. júl. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Nekem nincsenek gondjaim. Munkámhoz is kell tudnom..., ez csak illúzió.
2017. júl. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
78%

Engem sokszor kikapcsol, el tudom terelni a figyelmem, bele tudok mélyedni valamibe, pláne ha olyan feladatom van, ami felspanol. Aztán 4kor megint kezdődik a magánéleti őrlődés. Ez persze nem mindig van így, pláne ha tényleg nagy a gond, akkor jobban kiborítanak a hibák, a nehéz esetek ilyenkor, de leginkább a csapaton belüli dolgokon tudok nagyon kiakadni, nehezebben viselem sokkal a hülyeségeket.


De általában sokkal jobban szétesek ha nem dolgozik a gondok idején.

2017. júl. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Sunshinedoll ***** válasza:
Én hajlamos vagyok munkába fojtani a magánéleti frusztrációimat, és akkor azt az energiát, amit kesergéssel töltenék el, inkább belefektetem a melóba. Szóval én kivételesen sikeres vagyok a professzionális életben nagy nyomás alatt, jöjjön az akárhonnan, nem csak a magánéletből, egy szoros határidő is nagyon megugrasztja a teljesítményemet.
2017. júl. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!