Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mikor léphetek ki a portán a...

Montro92 kérdése:

Mikor léphetek ki a portán a műszak végén?

Figyelt kérdés
Ma elég mérgesen hallgattam végig a dühítő és egyben sértő megjegyzését a főnökömtől ugyanis már így is sok mindent eltűrök. Az idősebb kollégáim állandóan a dohányzóban ücsörögnek 12 órából alig dolgoznak le 7 órát mert nekik itt fáj és ott fáj....Én pedig van, hogy ebédelni sem megyek ki csak a mosdóba és inni. Belém kötött a főnököm, hogy mit jelentsen az, hogy én 06:01 perckor ki merek lépni a portán és haza menni? A műszak átadás 05:40-kor megtörténik. A munka elvan végezve. Az is elég ha egy kollégám adja át a műszakot tudomásom szerint. Nem értem, hogy ebben a rothadó országban miért taposnak ennyire a magyar nyakára. Mondjátok meg ti, hogy hogy működik ez. Debrecenben egy rokonom ügyvédként dolgozik. Telefonon beszéltem vele miszerint közölte nyugodjak meg mert szerződésem szerint nem tarthatnak bent 06:00-tól tovább. Ti nektek mi a véleményetek?

2017. júl. 10. 10:48
 1/8 anonim ***** válasza:

Az a veleményem, hogy légy tökős és ne hagyd magad.....

Lépj a logós kollegák f @szára.... ha kell kezdj el Te is trógereskedni.... majd feltünik elöbb utóbb, hogy ott van annyi ember es a munka nincs elvégezve....

2017. júl. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mi a véleményem? Az a vélemény hagyod magad! Én a vállalatnál 05:55-kor kint vagyok a parkolóban. Rendes szüneten kívül 4 szer kimegyek rágyújtani! Tőlem a főnök nem mer ilyeneket kérdezni!
2017. júl. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Qrva egy ország ez! Egyszer dolgoztam valahol 50 bizonyítvánnyal aztán mégiscsak csak 6 órába voltak hajlandóak alkalmazni, 54 ezer forintért. De! elvárták volna, hogy néha néha a 6 órán felül ott maradj és besegíts a délutános műszakba érkezőknek. Egyszer tettem valami megjegyzést ezzel kapcsolatban, máris futott a csókos, puncsos a főnökhöz árulkodni. Ezt meg még pár dolgot össze tettek és ki is b a sz t ak az utcára rövid időn belül. xd
2017. júl. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
* Butaság, sz a r emberek !!! és ha valakinek van máshol is munkája akkor nem lehet elmenni időben mikor a munkádat ott elvégezted és befejezted ... ?!
2017. júl. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A körzeti orvosommal 2 éve nem találkoztam (nem mintha hiányozna, örülök ha nem látom) legalább, mikor oda megyek soha nincs a helyén. Ha rendelési idő vége előtt 1 órával megyek oda, már nem is lehet rá számítani, mert nem jön vissza, neki szabad ? Jaa, aki melós az meg fogja be a pofáját és kussoljon, na hát ez itt a baj.
2017. júl. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

mi ezen a bonyolult?


tipikus munkahelyi kötekedés főnök és beosztott között.


amikor az a baj hogy miért fekete cipőbe mentél miért nem barnába.


vicc.

2017. júl. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Amikor engem alkalmaztak, a főnököm elkezdett panaszkodni az előttem lévő beosztottjára, és az volt a legnagyobb problémája, hogy pontban egészkor ment el. Emiatt mindig tovább bent maradtam, de a rossz közlekedés miatt 45 perccel később értem haza, úgyhogy egy idő után lemondtam róla, hogy "jó" alkalmazott legyek. Kirúgva nem lettem, szóval szerintem ne foglalkozz vele, mert ezzel is magadnak ártasz. Vagy maradj bent, de azzal is magaddal szúrnál ki, szóval inkább vegyél be egy lexarom tablettát!
2017. júl. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is 06.00. kor kiléphetsz a portán.
2017. aug. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!