Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Felvesznek gyári betanított...

Felvesznek gyári betanított munkára akkor is, ha elvégeztem már egy egyetemi alapozó szakot?

Figyelt kérdés
Sajnos más lehetőségem nem igazán van, nincs igazi végzettségem, csak egy érettségi meg egy ilyen kamu egyetemi szak, földtudományi bsc. Kizáró ok ilyen munkahelyeken, hogy jártam egyetemre?
2017. júl. 12. 08:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem kizáró ok, de be sem kell vallanod, ha nem akarod. Elég a nyelvvizsga. Mivel nem releváns, szakmába vágó végzettség a fizetés nem lenne több se vele, se nélküle.
2017. júl. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is gyárba készülök, kamuszakra jartam, most raktárban vagyok
2017. júl. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Dehogy is. Gyárban sem csak operátor van. Azok közt is vannak szintek a legtöbb gyárban. Ha van diplomád, akkor már raktárban, minőségügyre, technikusok közé elkerülhetetlen elsőre is, aztán tudsz feljebb jutni.
2017. júl. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!