Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy csináljam?

Hogy csináljam?

Figyelt kérdés

Van egy lány a munkahelyemen, aki tetszik nekem, de nem tudom van-e pasija.Nem is szoktunk beszélgetni, inkább csak köszönünk egymásnak, plusz ritkán találkozunk.Én nem is vagyok e téren túl bátor, de szeretnék neki vinni virágot közelgő névnapjára, de nem tudom jó ötlete-e, mert nem tudom van-e pasija.Gondoltam arra is, hogy elmondom neki, hogy tetszik nekem, aztán lesz ami lesz.Szóval igazából nem tudom mit csináljak, de az biztos, hogy tetszik nekem és nem tudom elfelejteni.

28/f



2017. júl. 12. 17:28
 1/5 anonim ***** válasza:

A virág se a legjobb ötlet, az elmondás meg egyenesen tragikus.

Sose volt még barátnőd?

2017. júl. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sose.Egyébként miért lenne tragikus?
2017. júl. 12. 18:19
 3/5 A kérdező kommentje:
Különben is 1 ember véleménye még nem mértékadó.Majd ha 10 ember mondja azt, amit te.
2017. júl. 12. 18:22
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem az, hogy 28 évesen még nem volt barátnőd az sokkal mérvadóbb. :)


A csokor virág totál ijesztő egy vadidegentől.

Azt meg elmondani egy csajnak, hogy tetszik...

Egyrészt nem érdekli, másrészt meg pont, hogy nem szabad tudnia, mert innentől kezdve elvesztetted mindenféle érdekességed, esélyed sincs.

Csajokat felszedni egy pokoli taktikai játék, amit normál esetben az ember 14-16 évesen kezd el, nem 28 évesen, úgyhogy nem lesz könnyű dolgod.


A lényeg sokkal inkább az, hogy felkeltsd a figyelmét, de szépen lassan.

Ha lerohanod, menekülni fog.

2017. júl. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

"A lényeg sokkal inkább az, hogy felkeltsd a figyelmét, de szépen lassan. "

Ezen vagyok már egy ideje, de munkaidő alatt szinte lehetetlen beszélgetni, mert ő is siet, dolgozik.

Vagy mit értesz ez alatt?

2017. júl. 12. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!