Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek szólnom kéne a...

Szerintetek szólnom kéne a főnöknek, vagy szorítsam össze a fogam, és csináljam végig?

Figyelt kérdés

A jövőhetem munkabeosztása kicsit hardcore lett, szerintetek szólnom kéne, hogy ez nekem kicsit sok?


H: 8 óra

K: 12 óra

Sz: 8 óra

Cs: 12 óra

P: 8 óra

Sz: szabad

V: 8 óra

H: 8 óra

K: 8 óra

Sz: szabad


Nekem soknak tűnik, bár lehet én vagyok a gyenge. Az egész havi beosztást nézve én dolgozok most a legtöbbet.


2015. jan. 10. 10:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
De mivel foglalkozol??
2015. jan. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%
Nekem is hasonló szokott lenni. Attól is függ hogy persze milyen a munkád, kénbányában kell kézzel bányászni, vagy vízágyak puhaságának tartóstesztjét kell végezned? Ha neked sok simán jelezd, hogy egy picit húzós, pláne ha más nem dolgozik ennyit. Lehet viccesen is, csak értse meg, hogy jelzed.
2015. jan. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Nem papírokat tologatok, de nem is betont keverek.

Közepesen nehéz munka.

2015. jan. 10. 10:52
 4/15 anonim ***** válasza:
39%
Ez sok? Én a legutóbbi munkahelyemen hónapokon át heti 6 nap 12-14 órában dolgoztam. Összetettem volna a két kezem, ha egyszer ilyen beosztást tettek volna elém.
2015. jan. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
91%

Nekem nem tűnik annyira soknak (bár lehet hogy azért mert én napi 12 órában dolgozok).

De ha tényleg te dolgozol a legtöbbet, szerintem nem fog megölni a főnök ha megkéred hogy vegyen már le egy pár órát

2015. jan. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nekem sok. Sajnálom, hogy rabszolga voltál, de én nem tudok rajtad, se a múlton segíteni. Ezért segítek magamon, ha úgy érzem túl sok feladatot adnak a nyakamba. Még gondolkozok szóljak-e, mert így több lesz a fizum... hmm
2015. jan. 10. 11:01
 7/15 A kérdező kommentje:
4-esnek írtam.
2015. jan. 10. 11:02
 8/15 anonim ***** válasza:
94%

4# Attól, hogy neked ilyen munkahelyre sikerült jutnod, még nem normális. Valaki meg 6 évesen már a bányába dolgozik, szóval ahoz képest tényleg nem panaszkodhatunk.

Amikor beléptél fix munkaidőre szerződtél? Ha igen akkor szólhatsz.

2015. jan. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Nem, minden plusz másodpercet hivatalosan kifizetnek, nagyon korrekt munkahely.


Köszi a válaszokat, úgy döntöttem nem szólok, jól jön a plusz pénz.

Meg valamennyire jól esik, hogy bíznak bennem annyira, tartanak annyira jó munkaerőnek, hogy ennyi munkaidőt kapok.

Mert nálunk ez így működik, csak eddig mindig csak a második voltam.

2015. jan. 10. 11:06
 10/15 anonim ***** válasza:
25%
Ez sok ?? Én kivitelezésben dolgozok minden nap 12 órát. Vasárnap szabad.
2015. jan. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!