Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen pálya fele orientálódja...

Milyen pálya fele orientálódjak logika nélkül?

Figyelt kérdés

Minden érdekel, jövőre érettségizek, de sajna nincs logikám, magolni tudok. Ezért korlátozottak a lehetőségeim, mondjuk kőművesnek nem mehetek mert annyira idétlen vagyok, hogy a boltívet csinálnám meg aljaz nélkül, jó nem ennyire drasztikusan , de körülbelül. Vagy először a számítógép házat csavaroznám össze majd jönnék rá, hogy nem tettem bele alkatrészeket..


Gyári munkán gondolkodtam csak abból nem tudnám fedezni az életkörülményem, vagyis fönntartani, mivel szeretek kirándulni egy szalag munkás meg kb. bérletre is alig tud félretenni ( itt Magyarországon persze ) de külföldre nyelvtudás nélkül nem mernék kimenni ( igen, a nyelvet is magolom, dolgozat előtt 1 nappal mindent tudok , de dolgozat után egy nappal már szinte semmit, mindenből így vagyok ezért nem értik, hogy alap dolgok tudása nélkül hogyan jutottam el 12. osztályig)


2017. júl. 17. 17:51
 1/6 anonim ***** válasza:

Majd változol talan. Addig is valami adatrogzites, telefonos munka. Ahol csak a betanult szöveget kell mondogatni. Ok.. Ezek nem fizetnek jol, de az idetlenseget hatha kinovod aztan akkor tanulhatsz valamit.

Amugy a vendéglátós munka pl a szakács az kreatív (jo amugy logikus is de inkabb kreatív) szóval ilyesmit.

En kb uilyen vtam 17evesen. :) a mai napig nem értem hogy végeztem el a szakkozepet :) (26eves koromra szedtem össze magam.. Egyetemet végeztem végül, addig meg egy külkereskedelemmel foglalkozó cégnél vasúti kocsik szamat kellett szallitolevelekre írnom :) irtó unalmas egyhangú munka de ez van.)

2017. júl. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Pl nem tudom megkülönböztetni a csavart a szögtől vagy még mindig nem tudom hogyan nyílik a kocsim ajtaja azért kellett megcsináltatni távirányítósra, okostelefonom mert nem értem 8 éve ugyan az a telefonom van 11 évesen még meg tudtam tanulni, hogy hogyan kell sms-t írni és a telefon maradt, gépet be tudom kapcsolni meg tudok játszani, de ilyet, hogy word nem tudok használni csak írni bele.
2017. júl. 17. 18:09
 3/6 anonim ***** válasza:
:D hát jó.. figyu te tudod :) én írtam 1et.. ha nem, nem 1vtam.
2017. júl. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Úgy tudom vannak ilyen alap jogi képzések, oda tényleg csak magolni kell.
2017. júl. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mivel a jelek szerint meg sem fordult a fejedben, hogy továbbtanulj, ebből arra következtetetk, hogy nem is vennének fel főiskolára/egyetemre, pedig ideális lennél bölcsész hallgatónak. Diploma nélkül ugrik a tanári meló is.

Esetleg jelentkezhetsz szerződéses katonának.

Végső esetben marad a politikusi pálya.

2017. júl. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Amúgy politikusnak jó lennék, azt mondom amit mondanak mint a South Park 20. évadban Clintonné. :)
2017. júl. 21. 11:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!