Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek ez nem etikátlan?

Szerintetek ez nem etikátlan?

Figyelt kérdés
A munkahelyemen a főnök (51) összejött egy alkalmazottal (26) és kiváltságosan bánik vele. Borzalmasan idegesítő minden kollegám számára, rengetegen panaszkodnak, mert amúgy egy arrogáns bunkó, mindenkivel lenézően beszél, erre belibben ez a kis "lány" a "3 diplomájával" (ilyen magyar meg színházvalami:D) és mindig elmondja, hogy milyen emberek vannak, tanulatlanok és mindenkit lenéz akinek nincs diplomája... ugyanúgy callcenterben dolgozik mint én.. én is alkalmazott vagyok, diploma nélkül (25 vagyok) de olyan irritáló hogy így lenéz, pedig semmivel sem vagyok lejjebb nála a munkahelyen.. életben nem ismerem és nem is szeretnék nyilatlozni róla. Mindig ő kapja a jó beosztást, amikor akar csak akkor dolgozik, lenézően beszél velünk... nem, a pasi nem pénzes (sőt) és nem is néz ki jól, nem is értjük mi folyik itt:D DE nem etikátlan összejönni így, munkahelyen? Pláne ekkora korkülönbséggel? Itt nyáladzanak és hadd ne folytassam...

2017. júl. 20. 08:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ez teljesen természetes, minden 2. munkahelyen ez megy. Ha nem tetszik, mondj fel!
2017. júl. 20. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
0%

A saját "malmában" mindenki maga az "úr"...

Sz@rd le és közösítsétek ki a pitát kommunikáció-köszönés minden téren nulla...sz@rhoz senki sem szól-köszön, senki sem veszi észre...ennyit tehettek vagy lelépsz.

Hidd el, hogy "beveri a homlokát a plafonba" ettől és ő lép le vagy mindenkit kirúg a vén sz@ros kedvéért;)

2017. júl. 20. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
2-es te hülye vagy? Amit mondtál, az annyit tesz, hogy kirúgatja magát.
2017. júl. 20. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Csak amúgyis mit veri magát arra hogy 3 diplomája van és callcenterben dolgozik így is... :D nagyon idegesítő, mázli hogy csak egy fél év kell nekem a diploma befejezéséig...

Szerintem nem oké, hiába van minden helyen ez. Akkor sem helyes.:D

2017. júl. 20. 09:35
 5/18 anonim ***** válasza:
55%
#4: Bölcsészdiplomával csak call centerben lehet dolgozni vagy tanárként. Ez a két opció van.
2017. júl. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Nincs olyan, hogy helyes vagy sem. Ők ezt megtehetik, ezért megteszik. Ha ezen idegeskedsz, magadnak teszel kárt, nem nekik, ők ellesznek egymással szépen, tökéletes nekik minden, te meg szopatod magad azzal hogy háborogsz rajtuk.

Én a főnököd helyében olyan jól szórakoznék az alkalmazottakon amiért ennyire törődnek mások életével, és képesek mások miatt a saját boldogságukat tönkretenni.

2017. júl. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Senki sem kötelez arra hogy ott dolgozz, ha ez ekkora problémát okoz akkor keress más munkahelyet.
2017. júl. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Szóval a kivételezés más alkalmazottakkal szemben csakmert a főnök a 25 évvel fiatalabb macájával van itt oké és ha nem tetszik én menjek? Komolyan ennyi jóérzés sincs az emberekben hogy lássák ez nem oké így?!:D
2017. júl. 20. 10:59
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Minden munkahelynek megvannak a hátrányai és előnyei. Nem körülötted forog a világ. Ha nem tetszik mondom menj el.
2017. júl. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Aaaahh TUDOM hogy nem korulottem forog a vilag.. basszus nem azt vartam el hogy korulottem ugraljon mindenki es ki legyen nyalva a seggem..:D az ELV erdekelt, hogy ki szerint normalis
2017. júl. 20. 11:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!