Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek ez nem etikátlan?

Szerintetek ez nem etikátlan?

Figyelt kérdés
A munkahelyemen a főnök (51) összejött egy alkalmazottal (26) és kiváltságosan bánik vele. Borzalmasan idegesítő minden kollegám számára, rengetegen panaszkodnak, mert amúgy egy arrogáns bunkó, mindenkivel lenézően beszél, erre belibben ez a kis "lány" a "3 diplomájával" (ilyen magyar meg színházvalami:D) és mindig elmondja, hogy milyen emberek vannak, tanulatlanok és mindenkit lenéz akinek nincs diplomája... ugyanúgy callcenterben dolgozik mint én.. én is alkalmazott vagyok, diploma nélkül (25 vagyok) de olyan irritáló hogy így lenéz, pedig semmivel sem vagyok lejjebb nála a munkahelyen.. életben nem ismerem és nem is szeretnék nyilatlozni róla. Mindig ő kapja a jó beosztást, amikor akar csak akkor dolgozik, lenézően beszél velünk... nem, a pasi nem pénzes (sőt) és nem is néz ki jól, nem is értjük mi folyik itt:D DE nem etikátlan összejönni így, munkahelyen? Pláne ekkora korkülönbséggel? Itt nyáladzanak és hadd ne folytassam...

2017. júl. 20. 08:03
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Nem "normális", de már megszoktuk hogy ilyeneket csinálnak az emberek.
2017. júl. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Ugyan, hagyd. Ha tényleg felsőbbrendű lenne, nem kellene folyton bizonygatnia. Mellesleg ha 3 diplomával egy call centert meg egy apja korú pasit sikerült összehoznia, az inkább szánnivaló.

Csak azt nem értem, hogy minek beszélsz vele.

2017. júl. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Nem szánt szándékkal beszélek vele, munkatársak vagyunk és szeret kioktatni:) De felvettek HR-esnek szerencsére egy másik céghez úgyhogy itt azonnal felmondtam... életem legrosszabb pár hónapaja volt:DD
2017. júl. 21. 13:13
 14/18 anonim ***** válasza:

13.: Nem normális, ami ott ment.


Sajnos én azt tapasztaltam, hogy az átlag magyar doktori iskolában, iskolánként 1 kujv@ van bent PhD hallgatóként, van ahol kettő... És igen, a kb. 50%-os fokozatszerzési arány mellett ezeknek mindig meglesz a fokozatuk és a kutatói állásuk is.

2017. júl. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Ez borzalmas... biztos a világon máshol is van ilyen, de szerintem akkoris undorító. Össze lehet jönni, de nem így, már ha tetszenek érteni mire gondolok.:D
2017. júl. 23. 19:50
 16/18 anonim ***** válasza:

Mégha pénzes pasi lenne talán érthető bukik a " vén " emberre.

De tényleg ha 3 diplomám lenne mindenképp csak a " saját " szintüre " buknék ". Korban főleg. Szánalmas hogy a fiatalok csak ilyen véneket találnak maguknak.


Valószínű engem is idegesítene a hasonló. Még szerencse hogy fizikai munkát végzek.

2017. júl. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Áhahahahha szétmentek😂😂😂😂
2018. jan. 8. 12:36
 18/18 anonim ***** válasza:

# 17.: Gondolom a főnököd dobta, lesz helyette másik.

De az is lehet a főnök neje közbelépett...

2018. jan. 10. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!