Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti már láttatok munkahelyi...

Ti már láttatok munkahelyi bunyót? Nagyjából milyen volt?

Figyelt kérdés
Amikor tényleg verekedés volt 2 fél között, láttatok már ilyet? Vagy hallottatok ilyenről?
2017. júl. 21. 15:50
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
ti hány évesek vagytok?
2017. júl. 21. 16:40
 12/25 anonim ***** válasza:
Én 22.
2017. júl. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Munkahelyi vita kapcsán volt. Az egyik hallássérült volt (ez egy ilyen cég, fogyatékossággal élőket foglalkoztatott), ő volt az OV. A másik az ő főnöke (IT Ig), és egy munkaügyi vita fajult tettlegességig. Mindkettő erős egyéniség volt, itt már tökmindegy, hogy az egyik villamosmérnök, a másiknak meg IT-s diplomája van. Évekig dolgoztak együtt ezt megelőzően, barátok is voltak munkahelyen kívül, de egyszer asztalborogatásig fajult a helyzet. Nem lehet ebből IQ-t megítélni. Ilyen volt a természetük.
2017. júl. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Én 37.
2017. júl. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

Akkor most csak az asztalborogatásig jutottak el, vagy meg is ütötték egymást? Mert ég és föld.


Az, hogy "ilyen a habitusuk", az addig elfogadható, hogy valakit könnyebben ki lehet hozni a sodrából és emiatt hamarabb jut el arra a pontra, hogy kiabálni kezdjen valakivel. De ez már nem válasz arra, hogy miért verekedik.

2017. júl. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

"asztalborogatásig jutottak el, vagy meg is ütötték egymást"


már majdnem egy a kettő szerintem.

2017. júl. 21. 16:48
 17/25 anonim ***** válasza:
Azért egyáltalán nem mindegy, hogy az asztalt borítom fel idegességemben, vagy valakit megverek. :D
2017. júl. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
66%, te aranyos gyerek vagy, csak nekem már nincs türelmem az ilyen fszzopkodásra, meg kötözködésre. Egy irodában hol engedhető meg az asztalborogatás? :D Hagyjuk már :D
2017. júl. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Igazad van, hogy nem elfogadott, de kb. annyi különbség van a bunyó és az asztalborogatás között, mint aközött, hogy a barátnőmnek kiírtom a rokonságát, vagy csak megcsalom. Melyik a súlyosabb? Mert nem mindegy.
2017. júl. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Mint a trollkodás és a normális válasz között.

Kérdező, további szépeket :)

2017. júl. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!