Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Rosszul érzem magam a munkahel...

Rosszul érzem magam a munkahelyemen, mert alacsonyabb a végzettségem és mindenki lenéz. Mit csináljak? (21l)

Figyelt kérdés
Egyetemistaként nyárra vállaltam irodai munkát. A kijelöltek egy kollégát betanításra, de szinte semmit sem mondott el és minden kérdésnél kis túlzással könyörögnöm kell, hogy válaszoljon. Nem nagyon beszél velem senki, mert ők mind diplomások, én meg csak egy egyetemista vagyok. Többször is volt, hogy kinevettek, amikor mondtam valamit, bár utólag belegondolva lehet, hogy volt rá okuk.. A közvetlen főnököm soha sem néz rám, amikor beszél velem és próbál minél gyorsabban letudni minden interakciót. Tudom, hogy nem vagyok fontos és nem ér sokat a munkám. Mit csináljak, hogy el tudjam fogadni, hogy átmenetileg, amíg nincs diplomám, tapasztalatom stb. ez ilyen lesz? Sajnos nagyon érzékeny vagyok és majdnem elsírtam magam, amikor először kinevettek valami miatt, utána meg egyáltalán nem tudtam koncentrálni azon a napon és nagyon sok hibát vétettem..

2017. júl. 22. 09:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én is otthagytam a munkahelyem, mert már nem bírtam idegekkel.

Főleg férfi kollègáim voltak, az egyik zaklatott és mivel nem adtam be a derakam, mindenkinél rossz színben tüntetett fel. Amikor megértem ezt ne csinálja, azt mondta "tudna ő másképp is beszélni rólam, tőlem függ".

Szerintetek miert ilyen bunkók az emberek? Egyszerűen hányingerem van az ilyenektől.

2017. aug. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Kicsit tübb pasival vagyok én is körülvéve. ( másodmagammal takarítok )

Egyenlőre még nem zaklatott egyik se.

Ami késik nem múlik. Semmi se lehetetlen.

Nagy bajban leszek, mert olyan sok melo között nem válogathatok, ha fel kellene mondanom. És pl ha 1 varrodába tévedek, " kinyírnak "...

2017. aug. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Hehe. :D

Volt egy munkahely, családi vállalkozás. Egy büfé. Az egyiket egy idősebb házaspár vitte a másikat a gyerekük meg a csaja. Én a fiatalabbik csávóval beszéltem meg a munkát, de végül úgy lettem beosztva hogy a szüleikhez megyek. Első nap odamegyek, bemutatkozok, minden... azt se tudták ki vagyok stb, utána mondták hogy oké maradjak. Mondtam hogy pultba nem igazán van tapasztalatom, konyhai kisegítő voltam eddig. Azt mondták, nem baj, betanítanak. A betanítás annyi volt, hogy megmutatták mi hol van. Voltak sorszámok és be kellett kiabálni az illetőnek a sorszámát (rohadt hangosan) szó szerint üvölteni kellett. Úgy voltam vele először hogy kizárt, hogy én ezt fogom csinálni. De 1-2 nap és belejöttem ebbe az üvöltésbe... A légkör iszonyatos volt. A főnök mellettem volt egész nap (mellettem lévő kassza). Dolgozott ott még két lány már második éve, akik tesók voltak. Őket becézgette meg énekelgetett nekik, meg stb. Rám meg flegma fejjel nézett állandóan, lekezelően beszélt velem, hiába mentem oda seggetnyalni, kommunikálni, nem volt rá vevő. Próbáltam mindig csinálni valamit, 4-5 poharakat raktam be a mosogatógépbe csak hogy ne tűnjön úgy hogy semmit se csinálok. Nagyon ritkán fordult elő, hogy ,,támasztottam a pultot", csak amikor már tényleg nem volt senki. Ekkor jött egy vendég, kért két deci kólát. Nem tudtam melyik a 2 decis pohár, mert olyan poharak voltak, hogy összevissza mindenféle, formájú, mintájú stb. Véletlenül 3 decit adtam ki, erre elkezdett velem üvöltözni. De ez már a 3. napon volt, tehát ez volt eddig a legnagyobb hibám. Úgy lecseszett, mintha az egész üzlet most emiatt csődbe ment volna. Kijelentette hogy nem tudok semmit, rosszul csinálok mindent, ez így nem lesz jó. De akkor mi a f@*sznak vett fel pultba? Mit vár? Nem vagyok több éves tapasztalattal rendelkező profi, akkor mégis mikor tanuljam meg ha nem most? Ő talán úgy pottyant a világba, hogy már mindent tudott? Nap végén ahogy elhagytam a munkahelyet egy 10 perces sírás tört rám. Másnap reggel bementem megmondtam hogy ennek így semmi értelme, rúgjon ki ha nem vagyok jó. Vagy akarnak ide, vagy nem, de ennek így semmi értelme, hogy élvezik ahogy kiközösítenek és aláznak. Ezt így megmondtam neki, szerintem megsajnált és beállított fagyit árulni egész napra, ahol senkivel se érintkeztem és amin nincs mit elrontani. Minden jól ment. Másnap bejelentette, hogy a konyhán leszek. Onnantól átvett a tetovált szemöldökű boszorka felesége, és én lettem a mosogató. Egésznap úsztam a moslékban, a mosogatólében de még ez is jobb volt mint ahogy a pultban b@*sztattak. A konyhán egy cigó családdal voltam, de egy hét után felkeltem reggel és azt mondtam, hogy ennyi volt. Másnap bementem és felmondtam.

2017. szept. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!