Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Karrier elején mennyi váltogat...

Karrier elején mennyi váltogatás, munkahely fér bele?

Figyelt kérdés

Diploma után dolgoztam 7 hónapot egy cégnél, de nem szerettem, és közben kaptam egy sokkal jobb ajánlatot máshonnan. Elfogadtam azt. Ott viszont pokol volt a munkahely, igaz hogy jó volt a pénz, de szétszívattak, megaláztak napi szinten, gyomorgörccsel jártam be, 2 hónapig bírtam. Aztán hamar megtaláltam a jelenlegi helyemet, ami nyugis, elvagyok, nincsenek nagy problémáim. Viszont ez sem az a munkahely, ahol évekre el tudom képzelni magam... Közben pedig elvégeztem levelezőn egy másik egyetemi szakot is, amivel szívesen kipróbálnám magam más munkakörben. Viszont nem tudom, mikor lenne célszerű a jelenlegi helyemről dobbantani. Mivel nagyon rövid időn belül ez már a 3. munkahelyem, ez nem mutat jól sehol... itt most 8 hónapja vagyok, plusz 2 hónap lenne a felmondási idő, azért az egy évet mindenképp ki szeretném húzni ennél a cégnél. De az is gáz, úgy nézne ki a dolog, hogy

1. cég - 7 hónap

2. cég - 2 hónap

3. cég - 1 év


Nem túl bizalomgerjesztő...


Ti mit tennétek?


2017. júl. 23. 16:57
 1/1 anonim ***** válasza:
Én összevonom a tapasztalataimat önéletrajzban, munkatípusonként, de én már nem vagyok pályakezdő, és másképp nem férne bele max. 2 oldalba. Egyébként nem vagy egyedül ezzel a problémával, de ne foglalkozz azokkal, akik ez alapján ítélkeznek, nem ők vannak a te bőrödben.
2017. júl. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!