Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Rossz munkahelyi hangulat...

Rossz munkahelyi hangulat okozhat valami egézségügyi dolgot?

Figyelt kérdés
2017. júl. 24. 15:36
 1/6 anonim ***** válasza:
A folyamatos stressz Igen.
2017. júl. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Gyomorgond, depresszió pl
2017. júl. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen. Az évekig tartó stressz őszülést, hajhullást, gyomorbántalmakat, és mindenfajta betegségre való hajlamot eredményezhet, hiszen gyengül stressz közben az immunrendszered is! Sőt, már rövid távon idegi kimerültséget, ingerültséget, fáradtságot, kedvtelenséget, és depressziót okozhat! És a sokáig tartó stressz bizony az életet is megrövidíti!
2017. júl. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%

Én agyf**zt kapok az ÖSSZES kollégámtól. Kezdve a főnökömtől, aki egy tenyeres-talpas prolinő, a kisminkelt idiótákig, a nyomi férfiakig, a sok intrikus genyáig.

Idegösszeomlást fogok kapni.

2017. szept. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen. Én a sok stressztől 2 év alatt 6 féle betegséget szedtem össze. Orvos mondta, attól van, sőt életmódváltást javasolt.Lett egy tartós májelégtelenségem, refluxom, magas vérnyomásom, vesecisztám, gerincferdülésem, csontritkulásom.Már a végén rosszul voltam ha mentem dolgozni, de nem találtam más munkát,jó volt a fizetés, középvezetőként dolgoztam.

1 évig vaciláltam, mire döntöttem hogy otthagyom, de a sors is ezt akarta, mert néhány dolog miatt úgymond pont került az i-re.

Kiléptem, elkezdtem gyógyíttatni magam, mert már olyan rosszul voltam, felkelni se volt erőm.Munkaügyiben regisztráltak, kapok kis pénzt 3 hónapig, ami alatt rendbe jövök, kipihenem magam és munkát keresek.

Már 2 hét múlva jól voltam, szinte semmi tünetem nincs, nem bántam meg hogy eljöttem, minden percét élvezem az itthonlétnek.

Rájöttem, nem megyek munkahelyre dolgozni, vállalkozást csinálok, a magam ura leszek. Még kell hozzá pénz, de megcsinálom.Eladok dolgaimat, kevés hitelt veszek fel, stb.Nem fog többet hülye kolléga, senki kiidegelni.

2017. okt. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szinte atombizti megbetegít...
2018. máj. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!