Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit lehet tenni?

Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Van egy kolléganőm, aki most nincs, de jövőre visszajön dolgozni. Őt helyettesíteni szoktam ügyfélszolgálaton, amikor beteg, dolga van, stb. A kezdeti időszakban a kapcsolatunk jó volt, de kezdtük kiismerni egymást és hát kiderült kinek mi a gyengéje, hibája. Ő jó ezen a területen, nekem hibáim vannak, ha helyettesítem. Azonban a munkahelyi morál olyan, hogy "megengedi" a hibázást, retorzió szinte 0, így egy idő után arra kezdett el játszani, hogy ő is elkezdett hibázni, de úgy, hogy abból én jöjjek ki vesztesen. Emellett a főnök főspiclije lett...

Tehát egy rossz morál alakult ki. Most jelenleg (még) nincs, így érezni a változást (jobb a hangulat), de félő, ha visszajön, akkor újból kezdődik minden elölről.

Hogyan lehet helyesen cselekedni a jövőben ilyen esetben?



2016. nov. 6. 10:24
 1/1 anonim ***** válasza:

"...arra kezdett el játszani, hogy ő is elkezdett hibázni, de úgy, hogy abból én jöjjek ki vesztesen..."

mi van? ha ő hibázik akkor miért lennél te a vesztes.


nyilván látta,hogy nem kell magát megfeszítenie ,hogy tökéletes munkát végezzen,ha a hibázásért nem ját felelőségre vonás/retorzio.veheti lazábbra dolgot abba belefér a hiba.

a spicliség pedig nem orvosolható...majd leesik neki,hogy mindeki ellenséges lesz vele,kihagyják a közös progikból.és vagy megváltozik a jó irányba vagy mégrosszab lesz.

2016. nov. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!