Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » 25 éves srác vagyok és csak...

25 éves srác vagyok és csak egy érettségim van, egyetemet abbahagytam mert nem ment és nem tudom mit kezdjek az életemmel, gyárba nem akarok menni betanitott munkára, és olvasgattam az okj képzésekről is mindenki azt irta hogy azok semmire se jók?

Figyelt kérdés
Valaki, valami tanács?

2017. júl. 24. 17:47
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

Miért nem lépsz le Magyarországról? Ez itt egy trágya.

Ez kell neked:


[link]

2017. júl. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:
xdd ez most mi? mit csináljak Portugáliában?
2017. júl. 24. 19:40
 23/31 anonim ***** válasza:

A continental indít most valami képzést, technikusi, vagy ilyesmi. Nézz utána.

[link]

2017. júl. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

Nekem volt barátom okj-s cnc gépkezelö egy gyárban műszakban, de 240-et keres vele. Ezzel föleg gyárakban tudsz dolgozni, de nem sormunkás vagy és jobban keresel. Ha vannak gyársk, ipari parkok a közelben, akkor jo lehet. Pl győr, fehérvár vagy komárom esztergom megyében sok van, főleg tatabányán.


Amugy mit csináltál 5-6 évig? Azt ne mond h eddig jártál egyetemre és otthagytad!?

2017. júl. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:
történt 1-2 dolog amiről nem szeretnék beszélni, ez a continentalos link pedig nem működik
2017. júl. 24. 23:21
 26/31 A kérdező kommentje:
viszont az az okj-s cnc gépkezelő jól hangzik , szombathelyi vagyok, győr nincs is olyan messze, de a cnc gépkezelőnek cnc programozó okj-val elmehetek? és ő 2 éves iskolarendszerű tanfolyamot végzett vagy ilyen 10 hónapos cuccot
2017. júl. 24. 23:26
 27/31 anonim ***** válasza:
Az okj-k közül tényleg ez talán a legjobb, én is erre jelentkeztem idén. 200-300 között tudsz keresni pár év munka után. Külföldön, akár Ausztriában is határ a csillagos ég...
2017. júl. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:
de te pontosan melyikre jelentkeztel es hany eves kurzusra?
2017. júl. 25. 11:46
 29/31 anonim ***** válasza:
Infós OKJ-t nem éri meg tanulni az tényleg nem ér semmit, és ezt tapasztalatból mondom, ott nincs rendes kézzelfogható gyakorlat se csak a semmi. Ha szakmáról van szó akkor mindenképp hiányszakmát jó tanulni vagy valami gépészeti esetleg autós szakmát. PL: kőműves, burkoló, festő/mázoló, ács, asztalos, hegesztő, vízvezeték szerelő, gáz és központi fűtés szerelő, cnc-s gépészeti szakmák, járműfényező, karosszérialakatos, autószerelő, autó villamossági szerelő, vagy valami technikus, elektronikai műszerész, ilyesmik; ezek igazi szakmák.
2017. júl. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:
értem , köszi :D és szerinted ha nincsen mindenből 2 éves képzés itt a környéken akkor ilyen 10 hónapos tanfolyamok is jók?
2017. júl. 25. 23:22
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!