Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi ez a csokivásárlás? Ugye...

Mi ez a csokivásárlás? Ugye nem akar tőlem semmit?

Figyelt kérdés
Férfi kollégám ma csokit hozott. Tudom, ez nem nagy dolog, mivel most vagyok túl egy szakításon, de szerintem nem nézek ki annyira bánatosnak, és nem is vagyunk annyira közeli munkakapcsolatban. Csak a munkába utazáskor talizunk, napi fél órát. Én 30 vagyok, ő 45, és 20 éve házas, van egy 10éves lánya.Nagyon szeretném azt gondolni, hogy ez csak egy szép gesztus, de ez már nem az első alkalom, és így nem tudom hová tenni. Félreértés elkerülése végett, én nem adok jeleket, nem kelletem magam, és remélem, hogy ő sem akar többet. Csak kíváncsi vagyok a véleményekre.

2017. júl. 24. 19:25
 1/6 anonim ***** válasza:
És mit mond, amikor odaadja? Miért adja?
2017. júl. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hogy jobb kedvem legyen, vagy ma voltak a családdaal vásárolni, és rám gondolt, hogy pint annyira szeretem a csokit, mint ő.
2017. júl. 24. 19:30
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát kicsit fura. De szerintem, ha mindennap együtt jártok dolgozni, akkor azért az elég sok idő, és lehettek olyan viszonyban, hogy ez semmi rosszat nem jelent.
2017. júl. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
meg akar dugni, ilyenkor en is ezt csinalom😅
2017. júl. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy csak kedveskedni akar. De az is lehet, hogy többet...

Igazából neked kéne érezni, hogy viszonyul hozzád, amikor beszélgettek. Bókol-e? Megpróbál-e a munkahelyen kívül is kapcsolatba lépni vleed? (Akár csak neten is.) Kérdezget-e a magánéletedről stb?

2017. júl. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát csak annyira, hogy szép és csinos lány vagyok, és biztos találok majd valaki normálist. De ez szakítás után olyan sablonduma. Gyakran kérdez, milyen volt a hétvége, meg mesél ők merre jártak, vagy épp mi történt vele.
2017. júl. 24. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!