Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Velem van a gond?

Velem van a gond?

Figyelt kérdés
Most végeztem a sulival és elkezdtem dolgozni. Adminisztrációs munka, öten vagyunk egy irodában. Majdnem egy hónapja vagyok itt és folyton azt kapom, hogy "te miért vagy ilyen csendes?" "Hogy hogy nem beszélsz többet?" Félre értés ne legyen, beszélek én meg kérdezek ha úgyvan, de én inkább a munkára koncentrálok és nincs kedvem folyamatosan beszélgetni. Sosem voltam nagy szószátyár, de nem értem hogy ez miért baj. Attól félek hogy kifognak közösíteni mert pluszban még az is itt van hogy én nem cigizek meg nem is kávézok, ők meg folyton azt csinálják..és kb ufonak néztek mikor mondtam nekik hogy én egyiket se csinálom. 😐

2017. júl. 26. 08:18
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nincs semmi baj veled! Maradj csak olyan amilyen az alap természeted így fognak elfogadni és kész. :)
2017. júl. 26. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Költségvetési szerv vagyunk, gondolhatod.... Még a főnökasszony is ufónak néz, mert nem kenyerem a pletyka. Mi több, rá sem érek....
2017. júl. 26. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!