Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit lehetne tenni hogy észreve...

Mit lehetne tenni hogy észrevegye magát?

Figyelt kérdés
Ahol dolgozom van egy "kisfönök" aki nagyon bekébzelt .. sokszor nem is úgy öltözik mintha munkába jönne de ez a leg kevesebb... nem segít semmit de cseszegeti az embert..már egyszer volt balhé ebből akkor picit változott de minden csoda 3 napig tart. És ha segiteni-e kellene akkor mindig mondja hogy nem fog végezni a saját munkájával...és olyanokat át hárit ránk ami az ő feladata lenne.. nagyn szerettük eleinta a melo helyet.. de amióta ott van és igy viselkedik hog a 8-10 órábol a valós minkája 10-30perc max. És mi meg 8 fele futunk már gyomorgörcsel megyünk be és már a hangja irritál mit lehetne tenni?
2017. júl. 26. 22:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Felmondani!
2017. júl. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%
Hagyd ott ezt a helyett, menj el inkább nyelvtantanárnak.
2017. júl. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Bocs utólag vettem észre hogy elírtam :/ és utólag nem tudtam javítani rajta a kategoria meg félre sikerült ... nem figyeltem.. ez van mindenkivel előfordulhat ilyen
2017. júl. 26. 23:09
 4/9 anonim ***** válasza:
El kell menni másik munkahelyre, ez nem is vitás.
2017. júl. 27. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
55%
Beszélni a "nagyfőnökkel", hogy minek fizeti ha veletek csináltatja meg a saját munkáját, + nem megcsinálni helyette.
2017. júl. 27. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%

Elfogadni a helyzetet... valami oka van, hogy ő a főnök, te pedig a beosztott...

Amúgy máshol is te fogsz dolgozni a főnök helyett, a világ már csak így működik.

2017. júl. 27. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A főnök az mindenhol főnök.Lehet kicsi,vagy nagy .

Nem lehet tudni,hogy a nagyfőnök miért alkalmazza ezek után is .Ha dolgozó reklamál valamiért,könnyen odavágják,el lehet menni,többen állnak sorba munkáért.

2017. júl. 27. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez megy dettó, de ha a nagyfőnöknek ez kell, hát legyen. Magának köszönhette, hogy soha nem tekintettem úgy rá, mint egy "főnökre". Képzettebb is vagyok, - bár nem a papír számít -, de mindig észrevettem a hiányosságait.
2017. júl. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem valami rokánság áll a héttérben. A helyedet meg ott ne hagyd, nagy ritkaság a munkahely MO- ban. Csináld továbbra is becsületesen a dolgodat, de a beképzelt békát bosszantsd te is ott ahol tudod :D
2017. júl. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!