Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy kerekedjek felül a...

Hogy kerekedjek felül a stresszen amit azért érzek, mert holnap munkéba kell mennem?

Figyelt kérdés

Tavaly dolgoztam elsőnek, most is ugyanoda megyek anyukámmal, de egyre durvábban rástresszelek. Egészen mostanáig elhúztam, hogy ne kelljen mennem, pedig egész nyár elején menni akartam.

Gyomorgörcsöm van, gyorsabban ver a szívem, és mintha fel lenne dagadva a légutam (természetesen nincsen).

A munkahely sok új embert foglalkoztat, persze vannak ott akikkel együtt dolgoztam tavaly, de ez is nehézség. A korosztály nagyon vegyes, vannak diákok, fiatalabbak, idősebbek, felnőttek és (jóval) korosabbak is. Senkivel nem volt összetűzésem, engem is kedveltek és anyukámat is. Innen nem eredhet.

Rugalmasnak kell lenni, tudni kell váltani gyorsan a munkafeladatok között... Tavaly nagyon élveztem, ahogy beleszoktam,vágytam dolgozni, és a pénz is jól jött. Most viszont hiába elevenítem fel ezeket az emlékeket, csak rosszabb lesz. Emellett nem igazán mozdultam ki nyáron, nem vagyok eljárós tipus, és a barátnőim is elég messze laknak... azt hiszem a társaságtól is elszoktam. (Meg szoktam tudni oldani a helyzetet, de inkább zárkózott vagyok.)

Még egy nyomós indokom van dolgozni, hogy anyukám megelőlegezett nekem egy nagyobb összeget, amit munkával akartam visszaadni.


Nem értem, miért van bennem ez a hatalmas ellenállás. Sokkal rosszabb volt, a legelső nap tavaly, kész őrültekházába csöppentem...mégis, akkor jobban akartam, és könnyebben ment ez az egész, mint most. Nem értem magam. :(


Mit tanácsoltok?


19/L



2017. júl. 27. 23:42
 1/1 anonim ***** válasza:

Én is hasonló cipőben járok mint te... most kezdtem el dolgozni ezen a nyáron, és minden egyes új helyre amikor kell mennem, meghalok. Ugyanezek a tünetek jelentkeznek, csak néha az ájulás kerülget, és rámjön a hányhatnék. Nagyon durván stresszelek, minél többet beszélek róla annál rosszabb. Szombaton új munkahelyre kerülök, és már most rosszul vagyok. 1 hete ezen örlődöm hogy mi lesz akkor... Görcsberándul a gyomrom ha rá gondolok. Remélem sikerül leküzdened ezt a fajta szorongást. Sajnos tanácsot nem tudok adni, de hidd el nem vagy egyedül! :) (ez a 4.hely ahova megyek dolgozni, és június 16 óta dolgozom, lassan másfél hónapja, és elég nehéz munka, ugyanúgy sok feladat van, ha váltani kell gyorsan kell reagálni, vannak pánik helyzetek..)


15/L

2017. júl. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!