Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan tudnám ezeken túltenni...

Hogyan tudnám ezeken túltenni magam könnyen?

Figyelt kérdés

18/f vagyok.

Iskolai pszichés bántalmazásról lenne szó ami a múltban történt (kb.1.5 évig tartott).

Régebben nagyon sokat szenvedtem az iskolai bántalmazástól a diákoknak köszönhetően.

Amiért belém kötöttek "lelkileg" adottak voltak:

-félénk voltam, nem barátkozós, paranoiás, teljesen alacsony önértékelési probléma, testképzavar (amiért depressziós lettem és ez jobban lehúzott mindent)

Lelkileg mindig próbáltam túltenni magamat ezeken a lelki bántásokon azthittem hogy elmúlik, abbahagyják sajnos nem így lett.

Féltem tőlük és a mások véleményétől hogy mi lesz.

Barátaimnak ezt soha nem mondtam el, és most is magamban vagyok ezzel a teherrel.

Sajnos tudom hogy rosszul cselekedtem, megoldást szeretnék találni, nem pszichológus hanem egyszerű megoldást ami végez evvel a lelki "kudarccal" régi félelmekkel.

Minden áldott nap gyötrődöm magamban ezzel a tudattal hogy nem bírom letenni a fájdalmat, nem bírom elfelejteni a "lelki kínt" amit ők adtak.

Most fogom az utolsó évemet tölteni mindent megteszek azért hogy eltünjön bennem ez a folt!

Segítséget, gondolatokat, osszatok légyszi!

Köszönöm a válaszokat előre is!



2017. júl. 31. 16:56
 1/1 Clay Morrow ***** válasza:
Nekem is volt ilyenben részem, nem is kevés, de azért nem is olyan sok. De mire "kigyógyultam" az egyikből- jött a másik. Rajtam sorozatok, barátok, zenék segítettek és szerintem a legtöbbet én. Valahogy le kell gyűrni, megemészteni, gondolkozz rajta, akár napokig, valahogy nyugtasd meg magad. Nekem sikerült, neked is fog. Ne légy nyámnyila, nézz motivációs videókat, vagy csinálj valamit amitől nő a bizalmad, egód, közérzeted.
2017. júl. 31. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!