Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy ne legyek félős a kollégá...

Hogy ne legyek félős a kollégáimmal szemben (főleg a férfiakkal)? Ne legyek szégyenlős és visszahúzódó?

Figyelt kérdés

Most kezdek el dolgozni egy nagyobb multinál. Eddig még nem volt ilyen, és nem igen tudom, hogy illeszkedjek be és hogy legyek nyitottabb. (igen eléggé introverált vagyok némi ember utálattal. Jobb szeretek egyedül lenni.)


Köszönöm a válaszokat.

L


2017. júl. 31. 17:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne legyél egyedül, az a legrosszabb, kinéznek stb...

A félelem ellenszere a szeretet.

Tehát mennyoda hozzájuk, kérdezősködj tőlük személyesebb dolgokat, csevegjetek, próbálj mélyebbre menni a csevegésben találd meg a "kapcsolatot" azaz a "tiszteletet" és normálisan fognak nézni rád.

2017. júl. 31. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
kezdj el dohányozni.
2017. júl. 31. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
azért óvatosan azzal hogy bárkikhez oda mész nehogy félre értsék , ismertem pár embert aki azt gondolta biztos akar tőlem valamit stb...
2017. aug. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele, de nem érdekel. Van aki bír így is.
2017. aug. 13. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!